Portal informacyjno-historyczny

,,Nic nam nie możecie zrobić. S*amy na wasze prawa i waszą kulturę. Będziemy obmacywać wasze kobiety…” To nagranie wypowiedzi imigranta wstrząsnęło internautami [WIDEO]

w Wiadomości ze świata/Wywiady
Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

(21967)

Wypowiedź tego imigranta z Niemiec zdobyła ogromną popularność w sieci. Mówi wprost o sytuacji w Niemczech i głośno szydzi z gospodarzy, którzy nie są w stanie nic zrobić. Pokazuje sposób myślenia nowych przybyszów, którzy mają więcej praw niż zwykli mieszkańcy.

– Nic nie możecie zrobić, nic a nic. Nie czytaliście dziś w gazecie: 5 mężczyzn zaatakowało, zepchnęło kobietę z roweru

– śmieje się głośno, przypominając znany przypadek, kiedy kobieta została zepchnięta ze schodów.

– Co z tym zrobicie? Policja? Policja nic nie może zrobić. Przyjdą i sporządzą raport. Znamy wasze prawa: policja przyjeżdża, sporządza protokół, ale nie mamy pieniędzy, bo jesteśmy uchodźcami, mamy też prawników, którzy mówią nam wszystko, co działa, a co nie. Policja nic nie może zrobić!

– podkreśla.

Deportacja? To także nie działa. Nasze kraje nie są bezpieczne

– śmieje się mężczyzna, który dodaje, że miesięcznie dostaje 328 euro. Nie musi pracować, a i tak zarabia więcej niż w ojczyźnie. Dodaje, że nie obchodzą go lokalne prawa, bo ma zupełnie inną religię, mentalność i kulturę.

– One mnie w ogóle nie dotyczą. One dotyczą was

– mówi.

– Wasi mężczyźni nie mają jaj. Policja nic nie może zrobić. Mogę na nich napluć i nic mi nie zrobią. Mogę kogoś pobić na kwaśne jabłko i nic z tym nie zrobią

– wylicza. Twierdzi, że Niemcy we własnym kraju nie mają nic do powiedzenia, a politycy tylko gadają, a mieszkańcy tylko narzekają, a i tak ostatecznie zapomną o wszystkim.

Sam nie zamierza wyjeżdżać, choćby nie wiadomo co. Nawet jak zostanie wyrzucony z Niemiec, trafi do innego kraju. Uważa, że nikt go nie złapie, przypomina historię niemieckiego żołnierza, który podawał się za uchodźcę, planując zamach (więcej o tym TUTAJ).

– S*amy na wasze prawa i waszą kulturę, na waszą mentalność, waszą policję. Wasi sędziowie nie mają żadnych praw. Obmacujemy wasze kobiety, robimy, co chcemy: popychamy, kopiemy, plujemy – i tak nic nam nie zrobicie

– śmieje się w żywe oczy.

Francji już nie ma, Belgia właśnie upadła, Holandia także, teraz kolej Niemiec

– mówi na zakończenie.

Materiał udostępniony w internecie, tylko na jednym profilu, widziało prawie milion osób. Jeden z internautów z Niemiec podkreślił, że mówiący należy do ruchu, który walczy z islamizacją tego kraju i chciał pokazać, jak myślą przybysze.

– Trafia w punkt, tak myśli większość imigrantów

– pisze internauta Marion Holtzmann, którego komentarz polubiło ponad tysiąc osób.

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Zostaw swój komentarz

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Loading Facebook Comments ...
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.

2 komentarze

  1. Szkoda, ze strona nie doszla do tego o co tu chodzi. To Serge Menga bedacy w Niemczech juz bardzo dlugo, pochodzi z Kenii i jest zupelnie przeciwny obecnej polityce emigracyjnej. Wstawia filmy, tu jeden z pierwszych, w ktorym specjalnie sie podszywa i mowi faktycznie wszystko co w artykule, jednak z celem obudzenia Niemcow z ich letargu, z dobrym skutkiem gdyz zdobyl w opozycji popularnosc i jest nawet kandydaten na wybory. Abonuje go z checia, jest swietnym patriota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę