Portal informacyjno-historyczny

,,Nic nam nie możecie zrobić. S*amy na wasze prawa i waszą kulturę. Będziemy obmacywać wasze kobiety…” To nagranie wypowiedzi imigranta wstrząsnęło internautami [WIDEO]

w Wiadomości ze świata/Wywiady

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wypowiedź tego imigranta z Niemiec zdobyła ogromną popularność w sieci. Mówi wprost o sytuacji w Niemczech i głośno szydzi z gospodarzy, którzy nie są w stanie nic zrobić. Pokazuje sposób myślenia nowych przybyszów, którzy mają więcej praw niż zwykli mieszkańcy.

– Nic nie możecie zrobić, nic a nic. Nie czytaliście dziś w gazecie: 5 mężczyzn zaatakowało, zepchnęło kobietę z roweru

– śmieje się głośno, przypominając znany przypadek, kiedy kobieta została zepchnięta ze schodów.

– Co z tym zrobicie? Policja? Policja nic nie może zrobić. Przyjdą i sporządzą raport. Znamy wasze prawa: policja przyjeżdża, sporządza protokół, ale nie mamy pieniędzy, bo jesteśmy uchodźcami, mamy też prawników, którzy mówią nam wszystko, co działa, a co nie. Policja nic nie może zrobić!

– podkreśla.

Deportacja? To także nie działa. Nasze kraje nie są bezpieczne

– śmieje się mężczyzna, który dodaje, że miesięcznie dostaje 328 euro. Nie musi pracować, a i tak zarabia więcej niż w ojczyźnie. Dodaje, że nie obchodzą go lokalne prawa, bo ma zupełnie inną religię, mentalność i kulturę.

– One mnie w ogóle nie dotyczą. One dotyczą was

– mówi.

– Wasi mężczyźni nie mają jaj. Policja nic nie może zrobić. Mogę na nich napluć i nic mi nie zrobią. Mogę kogoś pobić na kwaśne jabłko i nic z tym nie zrobią

– wylicza. Twierdzi, że Niemcy we własnym kraju nie mają nic do powiedzenia, a politycy tylko gadają, a mieszkańcy tylko narzekają, a i tak ostatecznie zapomną o wszystkim.

Sam nie zamierza wyjeżdżać, choćby nie wiadomo co. Nawet jak zostanie wyrzucony z Niemiec, trafi do innego kraju. Uważa, że nikt go nie złapie, przypomina historię niemieckiego żołnierza, który podawał się za uchodźcę, planując zamach (więcej o tym TUTAJ).

– S*amy na wasze prawa i waszą kulturę, na waszą mentalność, waszą policję. Wasi sędziowie nie mają żadnych praw. Obmacujemy wasze kobiety, robimy, co chcemy: popychamy, kopiemy, plujemy – i tak nic nam nie zrobicie

– śmieje się w żywe oczy.

Francji już nie ma, Belgia właśnie upadła, Holandia także, teraz kolej Niemiec

– mówi na zakończenie.

Materiał udostępniony w internecie, tylko na jednym profilu, widziało prawie milion osób. Jeden z internautów z Niemiec podkreślił, że mówiący należy do ruchu, który walczy z islamizacją tego kraju i chciał pokazać, jak myślą przybysze.

– Trafia w punkt, tak myśli większość imigrantów

– pisze internauta Marion Holtzmann, którego komentarz polubiło ponad tysiąc osób.

(22059)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Szkoda, ze strona nie doszla do tego o co tu chodzi. To Serge Menga bedacy w Niemczech juz bardzo dlugo, pochodzi z Kenii i jest zupelnie przeciwny obecnej polityce emigracyjnej. Wstawia filmy, tu jeden z pierwszych, w ktorym specjalnie sie podszywa i mowi faktycznie wszystko co w artykule, jednak z celem obudzenia Niemcow z ich letargu, z dobrym skutkiem gdyz zdobyl w opozycji popularnosc i jest nawet kandydaten na wybory. Abonuje go z checia, jest swietnym patriota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę