Portal informacyjno-historyczny

Polscy geje pochwalili się filmem ze ślubu. Liczyli na same miłe słowa. Teraz zgłaszają komentujących na policję [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dwóch homoseksualistów z Polski wzięło ślub na Maderze. Pochwalili się tym, wrzucając do internetu film i spotkali się z ogromną krytyką. Komentujących, których opinia im nie odpowiada, zgłaszają na policję.

Pod koniec czerwca Jakub i Dawid wrzucili na Youtube’a film ze ślubu. Jak sami twierdzili, chcieli pokazać, że ,,taka uroczystość w przypadku dwóch chłopaków to nie jest żart, czy parodia i, że w żaden sposób ona nie urąga ślubowi w tradycyjnym rozumieniu”. Nie spodziewali się jednak chyba, że aż tak wielu internautów nie spodoba się pomysł ślubu dwóch homoseksualistów.

Długo zastanawialiśmy się czy pokazywać to video publicznie, bo to były bardzo prywatne chwile. Doszliśmy jednak do wniosku, że dla wielu osób może to być pierwsza okazja do zobaczenia jak wygląda ślub dwóch chłopaków i uznaliśmy, że dla dobra sprawy jednak warto

– tłumaczył Dawid.

Pod filmikiem szybko zaczęły ukazywać się krytyczne komentarze. Równie szybko zaczęły jednak znikać, bo dwaj geje postanowili usuwać nieprzychylne im wypowiedzi. Co więcej ostrzejsze komentarze zaczęli zgłaszać na policję jako ,,mowę nienawiści” i ,,groźby”. W przygotowaniu pozwu przeciwko autorom pomogła homoseksualistom Kampania Przeciw Homofobii. Zidentyfikowano 34 osoby, które miały pisać obraźliwe komentarze. Pozew liczy 60 stron.

źródło: RMF FM

(12711)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę