,,Zobacz, jak w Warszawie przywitali uchodźców”. Prowokacyjna akcja dziennikarza i gwiazdki TVN w Warszawie. Organizatorzy wściekli na internautów [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Warszawie pojawił się transparent z napisem ,,Witajmy uchodźców”. Okazuje się, że za inicjatywą stoją znane nazwiska. Jednak odzew internautów był jednoznacznie negatywny, co mocno zirytowało organizatorów.

Transparent pojawił się w centrum Warszawy. Organizatorem jest Rafał Betlejewski – twórca akcji społecznych m.in. ,,Tęsknię za Tobą, Żydzie”, ostatnio mocno krytykowany za przeprowadzenie prowokacji dziennikarskiej, kiedy badał, jak daleko posuną się ludzie w poszukiwaniu pracy, organizując ,,rozmowy o pracę”.

Oprócz niego w promocję wydarzenia zaangażowała się gwiazdka TVN Omena Mensah. Betlejewski zamieścił takie nagranie ze wspólnej akcji

Po raz kolejny nad ulicą Tamka wywiesimy transparent będący poparciem Polaków dla przyjęcia przez nasz kraj uchodźców

– informują o kolejnej części akcji organizatorzy, którzy byli oburzeni odzewem internautów. Ci krytykowali inicjatywę.

– Ilość paskudnych komentarzy po akcji z transparentem pokazuje, jak głęboko daliśmy sobie wszczepić strach i nienawiść. Daliśmy sobie dorobić ohydną gębę – moi rodacy stracili wszelkie hamulce w plugastwie. Czy sprawa jest przegrana? Czy też powinniśmy jednak walczyć o polskie dusze i nie poddawać się? Tu nie chodzi o jeden czy drugi cel polityczny, ale o nas. O nas, Polacy! Transparent Witajmy Uchodźców jest tylko lustrem, w którym odbija się nasza agresywna gęba. Winą za tę gębę obarczam polityków i misjonarzy nienawiści, którzy nieustępliwie i od lat sączą strach w dusze moich rodaków. To wy stworzyliście potwora, który dziś strzyka jadem. Wy. My natomiast, obywatele Polski, mamy obowiązek przeciwstawić się tej manipulacji i odrzucić złość. Jeśli ze sobą rozmawiamy, to bez obelg. Jeśli się różnimy, to pięknie. Nigdy jeden przeciwko drugiemu. Czerpmy z tego, co w nas najlepsze. Tego od Was oczekuję!

Podobne akcje to żadna nowość. Organizowano je już w krajach Europy Zachodniej, m.in. w Niemczech:

(42200)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

6 komentarzy

  1. Sratatata to organizatorzy ulegaja ideologii lewackie,a nie obywatele.Prawdziwi Polacy od zawsze dbali o to by ojczyzna była katolicka. Walczyli z islamem i nie po to co zatrzymali już raz wiedząc czym to grozi gdy się pozwoli na wpuszczenie ludzi którzy się nie integrują i gdy jest i odpowiednio dużo narzucają swoje zwyczaje i religie ,a nawet tworzą strefy no-go.Patrole szaRiatu. My ich tu nie chcemy,chcemy by nasze dzieci i wnuki żyły w Polsce takiej o jaka walczyli nasi przodkowie. Jak ktoś tak ich pragnie niech się przeprowadzi tam gdzie są w końcu te osoby to Europejczycy nie Polacy.

  2. a czy ktos sie spytal nas lub inne panstwa przed zaproszeniem ich do europy czy bylo to konsultowane w jakikolwiek sposob nie!!! a teraz probuja nam na sile wcisnac nierobow by zyli z socjalu na koszt podatnika nie mam nic przeciwo innym kultora czy kolorem skory jesli te osoby pracuja sa wartosciowe dla spoleczenstwa i cos wnosza do niego ale powiedzmy sobie szczerze ci ludzie sa bezwartosciowi nie pracuja nie asymiluja sie sa chamscy bezczelni i wydaje im sie ze im sie nalezy wszystko czy widzieliscie kiedys wietnamczyka czy chinczyka ktory stalby po zapomoge bo ja nie nie zgadzam sie na ich przyjmowanie i popieram rzad najlepiej gdyby zostalo rozpisane referendum i po sprawie mogli by wtedy miec spokojna glowe bo spoleczensto powie stanowczo nie!!!!!!!!!!!!

  3. Co za propagandowa i prowokacyjna akcja…Prawda jest taka: mądrzy Polacy nie chcą islamskich imigrantów u siebie w kraju- z wiadomych przyczyn. Wystarczy poczytać wiadomosci o wydarzeniach na Zachodzie Europy. My przyjmujemy Ukraińców i możemy również”pomagać tam”.pozdrawiam

  4. Młode ” byczki ” zamiast walczyć o swoją ojczyznę, ruszają na Europę. Jacy to uchodżcy to nachodżcy! Jak ktoś chce być ubogacony niech jedzie do obozów w Niemczech lub we Francji i tam się przekona z kim ma do czynienia.Polska deklarowała pomoc tam na miejscu np: przy odbudowie szpitali, szkół.Takie działania popieram.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.