fot. screen YouTube

Zmarł kluczowy świadek w sprawie Tomasza Komendy. Tajemnicza śmierć kobiety, przez którą trafił do więzienia

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polska Agencja Prasowa podaje za dziennikiem ,,Fakt” informację na temat śmierci kluczowego świadka w sprawie Tomasza Komendy. Dorota P. zmarła w sobotę w jednym z wrocławskich szpitali w tajemniczych okolicznościach.

Kobieta to jedna z sześciu osób, którą Komenda obwiniał o udział w jego niesłusznym oskarżeniu.

Kto i dlaczego doprowadził do oskarżenia, a następnie skazania Tomasza Komendy? Odpowiedzi na to pytanie od kilku tygodni szukają prokuratorzy z Łodzi. I prawdopodobnie już nigdy prawda o tej sprawie może nie wyjść na jaw

– czytamy w ,,Fakcie”. Dorota P. znajdowała się w kręgu zainteresowań prokuratury od ponad pół roku.

Co było przyczyną śmierci kobiety? Duszności, na które nagle zaczęła się uskarżać. Po wyjściu ze szpitala czuła się dobrze, ale dolegliwość wróciła. W czwartek trafiła znów do szpitala, a w sobotę zmarła.

Kobieta była na liście osób wskazanych przez Komendę. Za niesłusznym oskarżeniem mieli stać oprócz Doroty P. (była świadkiem), dwóch emerytowanych policjantów Zbigniew P. i Bogusław R., obrońca Michał K. oraz dwóch prokuratorów – Stanisław O. i Tomasz F.

Kilka miesięcy temu wspominała, że wtedy, przed laty, policjanci ją szantażowali i straszyli

– mówi rozmówca gazety. W latach 90. była prostytutką, znaną w kręgu policjantów i prokuratorów we Wrocławiu. Była też sąsiadką babci Komendy – podczas śledztwa przekonywała, że był zdolny, aby popełnić taką zbrodnię. Nigdy się nie dowiemy, czy takie zeznania ktoś jej podpowiedział…

(14532)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Panie Komenda aleś pan sobie wziął obrońcę …..Ćwiąkalskiego!! Najpierw w „dziwnych” „niewyjasnionych” okolicznosciach umarła najwazniejszy świadek ……A potem będą następni świadkowie odpadać….A potem to już….. pan wrócisz do więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.