Żenujące ,,show” prezydenta miasta z PO. Internauci obnażają hipokryzję Grabca. Na jaw wychodzą ciekawe fakty (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Roman Smogorzewski dotychczas znany był głównie mieszkańcom Legionowa jako prezydent miasta, ale prezentacja kandydatów do rady miasta w jego wykonaniu sprawiła, że stał się słynny na całą Polskę. Przy okazji media informują o sprawach związanych z PO, które działają wyjątkowo niekorzystnie w obliczu wyborów.

Smogorzewski o jednym z kandydatów mówił:

Nie byłem zadowolony jak się urodził. (…) Pomyślałem sobie: „Boże, dzieci są takie brzydkie…” I zobaczcie jaki ładny wyrósł, dorodny

O koleżankach mówił:

Jest z tobą taki kłopot, bo jesteś trochę za ładna i wiesz jak… (…) Masz wiele innych walorów […] Tutaj mamy dwie, najbardziej chyba aktywne… Powiedziałbym, że napalone…

Charakterystyczne jest zachowanie Jana Grabca, który wyraźnie odciął się od konwencji w Legionowie:

Ta konwencja nie miała nic wspólnego z PO. To spotkanie lokalnego komitetu. Szkoda, że takie słowa padły. Dobrze, że pan prezydent Smogorzewski wyraził skruchę

– powiedział, kiedy dziennikarze pytali go o wypowiedzi prezydenta miasta z ramienia PO. Ale nie wspomniał, że sam… wziął udział w konwencji! Wyraził podczas niej swoje poparcie, wręczył mu nawet szablę i powiedział:

„Prowadź nas do boju”

Grabiec ogłosił, że prezydent odchodzi, ale niesmak pozostał:

Lokalny polityk trafił szybko pod lupę ogólnopolskich mediów. Okazuje się, że prezydent Legionowa ,,jest jednym z najbogatszych samorządowców w Polsce”.

Same nieruchomości, których z żoną jest właścicielem, są warte prawie 5 milionów złotych

– informuje serwis wPolityce.pl. Portal przypomina zarzuty wobec prezydenta o prowadzenie działalności gospodarczej polegającej na obrocie nieruchomościami.

Kupowanie nieruchomości na licytacjach komorniczych, zbywanie ich z zyskiem na rzecz osób trzecich, sięgające łącznej kwoty 450 tys. zł dochody z tytułu dzierżawionych w latach 2014-2016 nieruchomości, pożyczki bankowe zaciągane w celu nabywania nowych nieruchomości

– przypomina wPolityce.pl wypowiedź Dariusza Petryki z portalu gazetepowiatowa.pl, który wnioskował o wygaszenie mandatu prezydenta. Jego zdaniem Smogorzewski ,,prowadzi niezgłoszoną do ewidencji zorganizowaną i ciągłą zarobkową działalnością gospodarczą”, na co nie pozwala obowiązująca ordynacja wyborcza. Jednak radni byli przeciw wygaszeniu mandatu prezydenta.

WPolityce.pl wylicza:

Smogorzewski nabył na licytacjach komorniczych dwie nieruchomości. Zapłacił za nie ponad 283 tys. zł. W tym czasie sprzedał inną należącą do niego nieruchomość za 270 zł. Na wynajmie swoich nieruchomości zarobił ponad 450 tysięcy złotych!

źródło: wPolityce.pl

(2644)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.