Portal informacyjno-historyczny

Burzliwe spotkanie Żebrowskiego z Jabłonowskim: To, co robi Pan Olszański, to jest manipulacja. Pan ludzi oszukuje

w Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wojciech Olszański, znany jako „Aleksander Jabłonowski”, i Leszek Żebrowski uczestniczyli w panelu dyskusyjnym Między historią a współczesnością

Żebrowski (od 2:05 i 2:15) zwracał uwagę na luki wiedzy „Jabłonowskiego”, mówiąc m.in.

Ludzie nie mają wiedzy. I właśnie to, co robi Pan Olszański. Pan nie studiuje, Pan nie czyta dokumentów, Pan żeruje na Internecie, a tam jest wszystko. To jest narzędzie, które może prowadzić na manowce. To, co robi Pan Olszański, to jest manipulacja [odnosząc się do dokumentu, w którym alianci mieli twierdzić „A Polakom zrobimy Powstanie”, o którym mówił Olszański – red.]. […] Pan ludzi oszukuje.

„Jabłonowskiemu” w pewnym momencie puściły nerwy (2:21). Kiedy ktoś z sali zarzucił mu brak wiedzy na temat umowy TTIP, odparował:

co mi pan pier…li że ja nie mam wiedzy o TTIP panie…!

Chwilę później Żebrowski opuścił spotkanie, mimo histerycznego zachowania „Jabłonowskiego”.

(7085)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

9 komentarzy

 1. z całym szacunkiem – Jabłonowski jest specyficzny, zostawmy to – ale przede wszystkim przebieranie się za żołnierza jest dla mnie mocno… hm… niezrozumiałe.

 2. „Najfajniejsza” była odpowiedź Pana Leszka Żebrowskiego odnośnie dowodów na przygotowywany atak Rosji na Polskę : „Rosjanie maja 40 % muzułmanów u siebie zagrażaja im Chiny, więc (atak na Polskę jest oczywisty…) Litości!

 3. państwo Izrael swoje dotychczasowe terytorium okupować będzie co najwyżej do 2020 roku. Co to oznacza? Eksterminację Żydów? Ich nagłą zmianę swej strategii „rozwoju” w kierunku nagłego umiłowania pokoju i braci-sąsiadów? Ależ nic podobnego. Izrael zostanie po prostu przeniesiony na nowe (a historycznie patrząc, wcale nie nowe) terytorium…

  Nowym Izraelem (nową Chazarią) będą więc z pewnością tereny zachodniej Ukrainy, a być może (jak nie będziemy czujni) i wschodniej Polski. Cała wschodnia Polska jest już bowiem od dawna przygotowana pod przyszłe nowe zasiedlenia:

  przemysłu po prawej stronie Wisły nie ma żadnego;
  rolnictwo indywidualne – prawie zupełnie zniszczone („nie ma już rolników, teraz są producenci”);
  tereny wyludnione przez zmasowane deportacje ekonomiczne ludzi młodych, aktywnych, kreatywnych, żądnych wiedzy, wykształconych – deportacje na skutek celowo stworzonych tej grupie ponad dwadzieścia lat temu w Polsce specjalnych warunków ekonomicznych…
  Zachodnia Ukraina ma więc bardzo dużą szansę stać się wkrótce Nową Chazarią, Nowym Izraelem, a jej zachodni sąsiedzi (czyli Polska) – przejąć funkcję sąsiedzką obecnej Palestyny, na tych samych co Palestyna warunkach…

  Czy do tego dojdzie, zależy tylko i wyłącznie od stopnia wykładniczo przyrastającego poziomu świadomości zbiorowej wśród populacji zamieszkujących te tereny Słowian, ale na chwilę obecną nie jest z tym najlepiej.

 4. Żebrowski: „.. Rosja ma ok 40% muzułmanów..” i on z IPN wyciągał jakieś liczby nt broni żeby ośmieszyć Olszańskiego a sam bryluje niewiedzą, którą tak samo można wykorzystać przeciwko komuś a co de facto nie ma aż takiego znaczenia na dyskusję (Rosja ma ok 10% muzułmanów), prawda jest taka, że miast rzeczowo podchodzić do dyskusji Żebrowski zafiksował się na argumentach ad personam a nie ad meritum

 5. Obejrzalem kilka „wypowiedzi” tego przebierańca w furażerce bez gwiazdy i jestem teraz w 100% przekonany że to „hybryda” Putina. Potwierdza to masa pochlebnych komentarzy w stylu obcym dla polskiego języka i wulgarnych wypowiedzi pod adresem pana Żebrowskiego czego nie zrobił by żaden Polak. Dla mnie jest wszystko jasne. Putin próbuje rozmydlić mózg Polakom.

 6. Cenilem Pana Zebrowskiego i doceniam nadal Jego wiedze na temat 2 wojny….lecz co do dzisiaj….
  Pozatym co to za dyskusja??? Zebrowski o latach 40,Jablonowski o 2016 ??? Pan Leszek ma wiedze o latach 40, ale co to za odnosnik do 2016?? A ze Pan Olek nie wierzy amerykanom?? Przyznam, ze tez nie wierze. Traktaty sä dobre tylko gdy odpowiadajä sytuacji politycznej i danej chwili. Niestety Pan LZ zapomnial pigulke ukladöw 39-45…….
  Najbardziej gorszäce jest ale to , ze Jablonowski lukruje i wazelinuje d*** Zebrowskiemu, a Pan Lesio zachowuje sie przez caly wyklad jak ostatni burak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę