Bandy pozorowane mordujące na konto Żołnierzy Wyklętych

To oni popełniali zbrodnie na konto Żołnierzy Wyklętych. ,,O nich nie usłyszycie w szkołach i nie dowiecie się od historyków” (wideo)

w Żołnierze Wyklęci


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Bardzo mało znane jest zjawisko występowania i działalności tzw. „band pozorowanych” – specjalnych formacji komunistycznych, które po 1944 roku na konto Żołnierzy Wyklętych (podszywając się pod nich) dokonywały najbardziej ohydnych czynów – morderstw i pacyfikacji. Było ich aż siedem rodzajów.

Nie zostały do dziś zbadane, jest na ten temat niewiele publikacji, dowódcy i uczestnicy tych prawdziwych band byli odznaczani Virtuti Militari, Krzyżami Walecznych, później otrzymywali bardzo wysokie emerytury. I chowano ich m.in. na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, w Nekropolii Narodowej.

Komunistyczne „bandy pozorowane”. O tym nie ma w szkołach, w gazetach, od historyków też na ogół tego nie usłyszycie. A oni popełniali liczne zbrodnie na konto Żołnierzy Wyklętych”

– podkreśla Leszek Żebrowski.

(11333)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. mało znane jest zjawisko występowania i działalności tzw. „band pozorowanych” .TO OBOWIĄZEK NASZ, ABY O TYM WIEDZIEĆ..!! BO TAK BYŁO.. PS A POSPÓLSTWO PODPUSZCZONE /SIC!!/, GDY DOWIE SIĘ O JAKIMŚ INCYDENCIE , GDZIE KTOŚ CZASAMI PADŁ OFIARĄ WYKLĘTYCH…RYCZY , ŻE WYKLĘCI TO BANDYCI…RĘCE OPADAJĄ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.