Portal informacyjno-historyczny

Zbigniew Stonoga ujawnia rozmowę z 16-latkiem. Nastolatek oskarża Roberta Biedronia o molestowanie. „Wysyłał mi zdjęcia i proponował pieniądze za…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

To nagranie może wstrząsnąć polską sceną polityczną. Zbigniew Stonoga dotarł do 16-latka, który twierdzi, że dostawał niemoralne propozycje od Prezydenta Słupska Roberta Biedronia! Działacz społeczny i polityczny dysponuje nagraniem rozmowy z chłopakiem. Padają w niej oskarżenia.

Panie Zbyszku, Biedroń wysyłał mi swojego penisa

– napisał 16-latek do Stonogi, który słynie z tego, że dociera do takich spraw i próbuje je rozwiązywać, wywołując przy tym burze w różnych środowiskach. To on ujawnił pod koniec 2016 roku wielką aferę seksualną w ełckim środowisku księży. Teraz zajmuje się sprawą domniemanych niemoralnych propozycji składanych przez Roberta Biedronia 16-latkowi.

Stonoga dysponuje nagraniem rozmowy z nastolatkiem. Młody chłopak twierdzi, że Robert Biedroń, który jest aktualnie Prezydentem Słupka, proponował mu pieniądze za seks oralny oraz wysyłał swoje intymne zdjęcia. Nad byłym posłem zbierają się czarne chmury, ale wkrótce okaże się, czy oskarżenia w ogóle mają jakieś solidniejsze podstawy.

(17945)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę