Portal informacyjno-historyczny

Zbigniew Boniek został zapytany o wzmocnienie reprezentacji polskiej kadry obcokrajowcami. Jego odpowiedź odbiła się szerokim echem [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zbigniew Boniek zabrał głos na temat obcokrajowców w polskiej kadrze. Aktualnie media rozpatrują kandydaturę kapitana RB Lipsk Williego Orbana, który ma polskie korzenie, natomiast legitymuje się jedynie niemieckim i węgierskim obywatelstwem. Odpowiedź prezesa była niezwykle stanowcza.

Nie ma żadnego tematu, kein Themat. My mamy inną filozofię, według której w reprezentacji Polski chcemy grać wyłącznie Polakami […] My dzisiaj, jeśli chcielibyśmy wziąć Orbana, to tylko ze względu na to, że chcemy mieć silniejszą drużynę. Myślimy inaczej – chcemy być silni, ale dokonać tego Polakami. Choć wiem, że to na pewno dobry piłkarz.

– powiedział w Cafe Futbol. Dodał, że obecnie istnieje inna kwestia, która dotyka polską kadrę:

Mamy problemy, bo w Niemczech jest wielu Polaków z krwi i kości, którzy mówią po polsku, a Niemcy chcą nam ich zabrać.

Jego odpowiedź spotkała się z wielkim oddźwiękiem w mediach społecznościowych. Podkreślano, że ,,Zibi” to wielki patriota.

Przy okazji przypomniano humorystyczny filmik sprzed lat, kiedy prof. Bogusław Wolniewicz zabrał głos na temat Emmanuela Olisadebe:

(5589)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Reprezentacja jest jak sama nazwa wskazuje NARODOWA a nie obywatelska. Obywatelsktwo mozna dać dać każdemu śmieciowi co jeszcze nie czyni go Polakiem. Brawo Zibi. Żadnych farbowanych lisów , żadnych pajaców z „korzeniami ” polskimi typu Cionek a już broń panie Boże nadawanie obywatelstwa jakimś murzynom czy latynosom. Tylko Polacy z krwi i kości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę