Portal informacyjno-historyczny

Zbigniew Boniek został zapytany o wzmocnienie reprezentacji polskiej kadry obcokrajowcami. Jego odpowiedź odbiła się szerokim echem [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zbigniew Boniek zabrał głos na temat obcokrajowców w polskiej kadrze. Aktualnie media rozpatrują kandydaturę kapitana RB Lipsk Williego Orbana, który ma polskie korzenie, natomiast legitymuje się jedynie niemieckim i węgierskim obywatelstwem. Odpowiedź prezesa była niezwykle stanowcza.

Nie ma żadnego tematu, kein Themat. My mamy inną filozofię, według której w reprezentacji Polski chcemy grać wyłącznie Polakami […] My dzisiaj, jeśli chcielibyśmy wziąć Orbana, to tylko ze względu na to, że chcemy mieć silniejszą drużynę. Myślimy inaczej – chcemy być silni, ale dokonać tego Polakami. Choć wiem, że to na pewno dobry piłkarz.

– powiedział w Cafe Futbol. Dodał, że obecnie istnieje inna kwestia, która dotyka polską kadrę:

Mamy problemy, bo w Niemczech jest wielu Polaków z krwi i kości, którzy mówią po polsku, a Niemcy chcą nam ich zabrać.

Jego odpowiedź spotkała się z wielkim oddźwiękiem w mediach społecznościowych. Podkreślano, że ,,Zibi” to wielki patriota.

Przy okazji przypomniano humorystyczny filmik sprzed lat, kiedy prof. Bogusław Wolniewicz zabrał głos na temat Emmanuela Olisadebe:

(5543)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Reprezentacja jest jak sama nazwa wskazuje NARODOWA a nie obywatelska. Obywatelsktwo mozna dać dać każdemu śmieciowi co jeszcze nie czyni go Polakiem. Brawo Zibi. Żadnych farbowanych lisów , żadnych pajaców z „korzeniami ” polskimi typu Cionek a już broń panie Boże nadawanie obywatelstwa jakimś murzynom czy latynosom. Tylko Polacy z krwi i kości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę