Zbieranie pod petycją za powrotem Żydów do Łodzi i akcja ,,uściśnij Żyda”. Nieudane prowokacje [WIDEO]

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Chłopak o imieniu Dawid, autor kanału Jude LOVE, urządza prowokacje, w których sprawdza reakcje przechodniów na różne kwestie związane z Żydami. Jednym z ostatnich pomysłów jest udawana zbiórka pod petycją, aby Żydzi wrócili do Łodzi.

Inną prowokacją była z kolei próba zbiórki pieniędzy pod kościołem na synagogę lub akcja ,,uściśnij Żyda”.

Sądząc po reakcjach użytkowników, prowokacje Dawida nie cieszą się żadnym zainteresowaniem. Na nagraniach nie ma również przejawów antysemityzmu, co na pewno zwróciłoby uwagę mediów głównego nurtu.

(1340)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Słowa Israela Singera, który w 1996 roku powiedział:
    „Więcej niż trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i polscy obywatele nic nie robią na rzecz spadkobierców polskich Żydów..Jeśli Polska nie będzie zaspakajać żydowskich żądań, to będzie „publicznie atakowana i upokarzana” na forum międzynarodowym”.
    I ta zapowiedź jest konsekwentnie realizowana……..
    Dlaczego my Polacy czujemy od wszystkich rządów! taką totumfackość-poddańczość względem Izraela, czy coś im winni jesteśmy!? czy coś nas zniesławia!? czy coś onieśmiela?!. Oj wredny, bez skrupułów, chciwie fałszywy od wieków to naród !. Przygarnięte przez Polskę! wieki temu dziecię , niemające wówczas ojca ni matki na świecie!. Dzisiaj ,niewdzięczne, wredne,fałszywe i chciwe!, przychodzą żądać od matki zapłaty! za co! za to że była przez niemiecki naród 6 lat okupowana! katowana!, bita!,gwałcona!, mordowana!,niszczona! a w końcu cała zhańbiona i zniewolona!!! Cóż to za dziecię? wyrodne dzisiaj oskarża ją przed całym światem?! że przez nią! przez Polskę! dzieciństwa one nie miały?, bo ich nie obroniła! jako matka ,gdy ich Niemcy mordowały!. Więc stwierdzam stanowczo ! wredny, bez skrupułów, chciwie fałszywy od wieków to naród !. Polsko! matko! piękna, kochana ! powstań z kolan! już czas najwyższy! by unieś wyżej głowę! i spojrzeć bez wstydu!, z honorem!, wysoko podniesionym czołem! prosto w oczy powiedzieć stanowczo! dość! twym dzieciom przybranym! co światu całemu na ciebie złorzeczą kłamiąc, ohydnie mącą mu w głowie! szantażując że, jak nie dasz, nie zapłacisz to jeszcze coś ohydnie kłamliwego na ciebie dopowie!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.