Nieletni uchodźca zamordował 19-latkę w Niemczech. Teraz wychodzą na jaw szczegóły z jego przeszłości: w Grecji został skazany na 10 lat za próbę okrutnego morderstwa kobiety!

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Uchodźca, morderca Marii Ladenburger, córki wysokiego urzędnika ds. imigracyjnych, dwa lata wcześniej został… skazany na 10 lat więzienia w Grecji za usiłowanie zabójstwa innej młodej kobiety.

Prawniczka, która reprezentowała go wtedy w sądzie, rozpoznała go z procesu w 2013 roku. – Nie mam najmniejszych wątpliwości, że to on – mówiła Maria-Eleni Nikopoulou.

Mężczyzna dopuścił się przestępstwa na greckiej wyspie Korfu. Wtedy zaatakował 20-letnią kobietę. Zepchnął ją ze stromego wybrzeża. Kobieta opowiadała: – Objął mnie, potem chwycił za nogi, podniósł mnie i przerzucił przez barierkę.

Kobieta spadła z wysokości 10 metrów. Na szczęście miała doświadczenie ze wspinaczki, więc podczas upadku wiedziała, jak chronić głowę.

Grecki sąd ww 2014 roku wydał wyrok: 10 lat więzienia. Po półtora roku został… zwolniony! Media informują, że na razie nie wiadomo, jak dotarł do Niemiec.

Podejrzany w Niemczech został zidentyfikowany jako Hussein Khavari, deklarujący się jako 17-letni uchodźca z Ghazni w Afganistanie, który przybył do Niemiec samotnie i został przydzielony do rodziny tymczasowej – również uchodźców. Hussein Khavari będzie sądzony w sądzie dla nieletnich. Grozi mu maksymalnie 10 lat pozbawienia wolności oraz deportacja.

(1716)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.