Portal informacyjno-historyczny

Zapadł wyrok w głośnej sprawie sędziego oskarżonego o kradzież 50 PLN. Internauci nie mogą uwierzyć. Zobacz nagranie, czy Sąd Najwyższy ma rację (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Sąd Najwyższy zdecydował: sędzia oskarżony o kradzież 50 złotych na stacji paliw został uniewinniony. Powód? Zdaniem sądu, jest roztargniony.

Sędzia Mirosław Topyła został zarejestrowany przez kamerę, jak podchodzi do lady, bierze 50 PLN i odchodzi. Czy zrobił to świadomie?

Obrona chciała przeprowadzenia badań psychologicznych sędziego, w tym ustalenia jego cech osobowości i stanu emocjonalnego, w jakim był w dniu popełnienia rzekomej kradzieży na stacji.

Z dopuszczonej opinii biegłego wynika, że obwiniony jest osobą odpowiedzialną, introwertyczną, natomiast charakteryzującą się dużym stopniem roztargnienia

– podaje Polskie Radio, informując, że sędzia został uniewinniony. Sędzia miał być dodatkowo przemęczony, co spowodowało, że nie wiedział, iż bierze cudzy banknot.

Rozstrzygnięcie Sądu Najwyższego jest prawomocne.

Wyrok wywołał gorące komentarze:

Oto nagranie: Topyła podchodzi do lady stacji paliw. Za chwilę obok niego pojawia się kobieta. Również podchodzi do kasy i kładzie 50 zł. Sędzia podaje ekspedientce pieniądze i bierze nie swój banknot z lady. Odchodzi na bok, a po chwili znika z kadru.

(8010)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Sędzia Topyła i ci sędzowie którzy go uniewinnili mimowolnie oddali olbrzymią przysługę PiS-owi. Teraz minister Ziobro będzie mógł zaorać cały ten Sąd Najwyższy i nikt w społeczeństwie nawet się nie zająknie, by ich bronić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę