Portal informacyjno-historyczny

Z chóru politycznej poprawności wyłamał się znany muzyk. Wygarnął wszystkim po zamachu w Manchesterze. Dostało się muzułmańskiemu merowi Londynu, a nawet królowej [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po zamachu w Manchesterze pojawiło się sporo głosów krytykujących politykę wobec imigrantów, którą przyjął rząd Theresy May. W słowach nie przebierał znany muzyk Steven Patrick Morrissey, który skrytykował też merów Londynu i Manchesteru oraz królową Elżbietę II.

Muzyk nie ukrywał swojej wściekłości po tym, co stało się podczas koncertu Ariany Grande w Manchester Arena, gdzie zamachowiec zabił 22 osoby, a 64 poważnie ranił.

Obchodziłem swoje urodziny w Manchesterze, gdy dowiedziałem się o zamachu. Moja złość jest wielka. Co musi się jeszcze stać, by w końcu kiedykolwiek to się skończyło

– grzmiał Morrissey na swoim profilu na Facebooku.

Wokalista i lider zespołu The Smiths zaatakował premier May.

Mówi, że takie ataki nas nie złamią, ale ona żyje w kuloodpornej bańce. To nie ona musi identyfikować ciała młodych ludzi w kostnicach Manchesteru. Pani May ma na myśli, że te ataki nie złamią jej imigracyjnej polityki, a młodzi ludzie już zostali złamani w Manchesterze. Właśnie dzięki tej polityce

– dodał Morrissey.

Na tym muzyk nie poprzestał. Oberwało się też muzułmańskiemu merowi Londynu, merowi Manchesteru, a nawet królowej.

Sadiq Khan mówi, że Londyn jednoczy się z Manchesterem, ale jakoś nie potępił Państwa Islamskiego za ten atak. Królowa jest chwalona za swoje mocne słowa po zamachu, ale garden party nie odwołała. Z kolei mer Manchesteru Andy Burnham mówi tylko o ekstremiście. Czego to ekstremista? Królika?

– pisał na Facebooku Morrissey.

Na koniec muzyk podsumował wszystko stwierdzeniem, że politycy nawołują do tego, by się nie bać, ale sami nigdy nie są na linii ognia i nie są tak zagrożeni, jak zwykli ludzie. Dlatego łatwo im mówić.

(11909)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę