Portal informacyjno-historyczny

Polka, która przeżyła zamach terrorystyczny, mówi, kto tak naprawdę odpowiada za falę ataków w Europie. Podkreśla, gdzie obecnie jest najbezpieczniej (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Agnieszka Kołek, która przeżyła zamach w roku 2015 r. w Kopenhadze, mówi na antenie Superstacji o zjawisku politycznego islamu i negatywnej roli polityków i mediów w związku z kolejnymi atakami terrorystycznymi w Europie.

Nie ukrywa, że Europa Wschodnia, w tym Polska, jest bezpieczna. Powód?

– Nie mamy tak dużej populacji muzułmanów

– podkreśla, dodając, że szczególnie chodzi o nową falę, gdzie do Europy przebywają ludzie bez weryfikacji. Zastrzega jednak, że nie wszyscy muzułmanie odpowiadają za terroryzm. Winę jej zdaniem ponoszą radykalni kaznodzieje, którzy mimo to są tolerowani choćby w Wielkiej Brytanii.

Podaje przykład Jazydki, która była niewolnicą ISIS, a po przyjeździe do Niemiec spotkała… swojego prześladowcę. Tamtejsza policja była bezradna.

Podkreśla potrzebę rozróżnienia między imigracją wynikającej z rzeczywistych problemów, a zwykłą imigracją ekonomiczną. Wspomina o roli organizacji pozarządowych, które biorą udział w procederze ,,ratowania” imigrantów. Przypomina o tym, że wśród licznych imigrantów są także radykałowie, którzy ,,chcą nas zabić”.

– Abedi, który wysadził się w Manchesterze, został uratowany przez statek Marynarki Wojennej Brytyjskiej. Minął rok i wysadził się w powietrze. Zabił 14 osób, ranił 139…

– podkreśla.

(4082)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę