Portal informacyjno-historyczny

Jak wyglądały rozmowy Trumpa z polską delegacją. Internauci publikują prześmiewcze nagranie. Kancelaria i prezydent odpowiadają [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W czwartek rozpoczął się szczyt NATO, w którym bierze udział także polska delegacja z Andrzejem Dudą, Antonim Macierewiczem oraz Witoldem Waszczykowskim. Według prezydenckiego ministra Krzysztofa Szczerskiego doszło do krótkiego spotkania, a sam Prezydent informuje, o czym rozmawiano.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak prezydent USA spotkał się z polską delegacją – Trump wita się z każdym z nich z osobna, po czym ponaglany przez przez szefa NATO, Jensa Stoltenberga, odchodzi.

Komentarz brzmi:

Zapis spotkania Adriana [sic!!! – red.] z Donaldem Trumpem. I co teraz powiecie niedowiarki i malkontenci? Wstajemy z kolan, i baczność!

Internauci niechętni rządowi twierdzą, że to całość rozmowy, ale komunikat na stronie Prezydenta świadczy, że do dłuższego spotkania musiało dojść w innym miejscu.

Jak relacjonował prezydent na konferencji prasowej, w czwartek w Brukseli odbył kilka spotkań bilateralnych na marginesie spotkania NATO. Rozmawiał z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem, prezydentem Rumunii Klausem Iohannisem, premier Wielkiej Brytanii Theresą May prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i właśnie prezydentem USA Donaldem Trumpem.

Jak dodał, podczas spotkania z Trumpem ponowił zaproszenie dla niego do Polski. – Pan prezydent powiedział, że do Polski przyjedzie, więc kwestia terminu jest tutaj do ustalenia – mówił prezydent.

Podkreślił, że wraz z prezydent Chorwacji zachęcał amerykańskiego przywódcę do udziału w Szczycie Trójmorza zaplanowanym na lipiec. – W tym zakresie pan prezydent Donald Trump powiedział, że rozważy tę kwestię. Nie zamykał tego, ale też nie potwierdził jednoznacznie, że będzie – poinformował Andrzej Duda.

źródło: własne / Prezydent.pl

(8516)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę