Portal informacyjno-historyczny

fot. screen YouTube

Wyciekł e-mail, a były działacz PO zdradza kulisy. Platforma stworzyła armię trolli?! Marcin Kierwiński wściekły

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Piotr Guział w rozmowie z portalem wPolityce.pl ujawnił, że PO stworzyła armię trolli internetowych na warszawskim Ursynowie. Z kolei były działacz Platformy Aleksander Arabadźić zdradził, że pomysłodawcą takiej inicjatywy mógł być Marcin Kierwiński. Polityk wściekł się, ale dowody wydają się mocne.

Odbyło się spotkanie prowadzone przez pana Michała Masłowskiego, który od lat odpowiada w PO za komunikację negatywną. Wpadł na pomysł, żeby referendum załatwić internetowymi trollami. Później dostaliśmy e-maila z wytycznymi, co robić podczas kampanii referendalnej

– mówił Arabadźić, członek koła PO na Bielanach i sekretarz mazowieckiej młodzieżówki partii.

Piotr Guział powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl, że poseł Marcin Kierwiński wiedział o pomyśle akcji z trollami z 2013 r. Podkreślił, że musi wiedzieć również o ursynowskich trollach działających w internecie na rzecz PO. Jak pan to skomentuje?

– pytał dziennikarz wPolityce.pl.

Zgadzam się z tymi stwierdzeniami. Pan Kierwiński wie o wszystkim co dzieje się w PO. Wszystkie dziwne pomysły w warszawskiej PO są dziełem pana Kierwińskiego

– odpowiadał Arabadźić.

Z kolei Guział serwisowi wPolityce.pl mówił:

W 2013 r. otrzymał email, który o tym mówił [o stworzeniu armii trolli – red.]. Nie odciął się od tego. Marcin Kierwiński musiał wiedzieć o farmie trolli na Ursynowie. Wiedział o hejterskich działaniach w 2013 r., więc nie ma powodów, żeby teraz o tym nie wiedział. Niestety nie zareagował na to. Najważniejsze są dowody wykonania prac prowadzonych przez dwie firmy na zlecenie Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów. Jeśli prace na sumę 90 tys. złotych zostały wykonane to na czym polegał PR robiony przez firmę pana Piotra Plaka?

Wywiady odbiły się dużym echem. Poseł Marek Jakubiak pytał:

Panie pośle nie będę odnosił się do kłamstw osób mało wiarygodnych

– oburzał się Kierwiński. Tymczasem Marzena Nykiel z wPolityce.pl odpowiadała Kierwińskiemu, publikując maila Michała Masłowskiego z firmy Warsztat Marketingowy skierowanego do działaczy PO, w tym Marcina Kierwińskiego.

 

Kierwiński nie był w stanie merytorycznie odnieść się do zarzutów, stwierdzając jedynie:

Portal w którym Pani pisze najwiarygodniejszy nie jest. Jak chce Pani ze mną rozmawiać o jakiś mailach to proszę o tych mojego autorstwa. Ten, jak zapewne Pani zauważyła takim nie jest (o ile w ogóle jest prawdziwy)

Tymczasem posła atakował na Twitterze Piotr Guział:

(5278)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę