,,Nie wszyscy w Warszawie będą spać dobrze”. Gazeta będzie publikować listę celebrytów zamawiających narkotyki. Są pierwsze nazwiska

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Jest jutrzejsza okładka Super Expressu. Zaczynamy, odcinek 1. Nie wszyscy w Warszawie będą spać dobrze – pisał wczoraj wieczorem Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny Super Expressu. W tekście padają dwa nazwiska celebrytów, którzy byli na licie klientów zatrzymanego dilera gwiazd.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie na podstawie billingu i nagranych rozmów telefonicznych twierdzi, że najsłynniejszy diler w Polsce dostarczał kokainę m.in. Piotrowi Gąsowskiemu i jego życiowej partnerce Annie Głogowskiej

– informuje gazeta.

Z informacji pisma wynika, że w dniach 30 grudnia 2015 r.i 13 stycznia 2016 r. aktor zamawiał towar u Cezarego P., co najmniej 1 g silnego narkotyku za 300 zł. Anna Głogowska, znana m.in. z „Tańca z gwiazdami”, zakupiła u niego towar w ilości nie mniejszej niż 17 g za co najmniej 5250 zł.

Gazeta skontaktowała się z Gąsowskim, który stwierdził ,,proszę mi dać spokój, to jakaś paranoja” i odłożył słuchawkę. Głogowska nie odebrała telefonu i nie odpisała na wiadomość.

(4446)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.