Portal informacyjno-historyczny

Oto co czeka byłą premier Beatę Szydło. Wpis polityk PiS-u podbija sieć

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nieoczekiwana zmiana na stanowisku premiera zaskoczyła obserwatorów życia politycznego w Polsce. Ale wygląda na to, że Beata Szydło nie zostanie odsunięta na boczny tor. Dużą popularnością cieszy się wpis Krystyny Pawłowicz, która między wierszami zasugerowała, co czeka byłą premier.

„SPOKOJNIE !!! Pani Premier Beata SZYDŁO NIE ODCHODZI !!! Będzie wicepremierem. Reszta bez zmian. Chwilowa zmiana pozycji i ról !!! W odpowiedzi na «ulicę i zagranicę«. WSZYSTKO JEST POD KONTROLĄ !!! Liczymy na dalsze poparcie Polaków dla reform i odbudowywania Polski. Pani Premier Beata Szydło jeszcze wkroczy do akcji. Do ważnej akcji ! Dziś, Pani Premier za wszystko dziękujemy !!!”

– napisała na Facebooku (pisownia oryginalna – red.).

Słowa zostały podchwycone przez internautów:

Tymczasem Szydło zamieściła podziękowania na Twitterze:

Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe Państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję

O swojej przyszłości mówiła:

Świadoma odpowiedzialności za moment historyczny, w którym znalazła się w tej chwili Polska, pozostanę w rządzie po to, by razem z Prawem i Sprawiedliwością budować dobrą zmianę

Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami podawanymi przez PAP, dwóch polityków PiS opowiedziało się przeciw powołaniu Mateusza Morawieckiego na premiera, jeden wstrzymał się od głosu, a 33 członków Komitetu Politycznego PiS głosowała ,,za”.

(8853)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. W polityce nic się nie dzieje bez przyczyny. Dowiemy się w czasie odpowiednim, jednak spekulacje są zasadne, co do roli banku JP Morgan + Morawiecki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę