fot. screen Facebook / Newsweek Polska

,,Wstydzą się mówić po polsku za granicą”. Anna Komorowska zdradziła, co najbardziej zabolało ją po zmianie władzy w Polsce (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Anna Komorowska, małżonka poprzedniego prezydenta, podzieliła się widzami obserwacją, która jej zdaniem pokazuje upadek prestiżu Polski na arenie międzynarodowej. Zdaniem byłej Pierwszej Damy, jej znajomi wstydzą się mówić po polsku za granicą.

Prowadząca program Renata Kim chciała się dowiedzieć, co żonę Bronisława Komorowskiego najbardziej zabolało po zmianie władzy. Dowiedzieliśmy się, że chodzi o drastycznie pogarszającą się pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Konkretny przykład to zachowanie jej znajomych.

Było mi strasznie przykro, jak znajomi powiedzieli, że jeżdżą rok rocznie na narty i że przedtem z dumą rozmawiali po polsku, a teraz się wstydzą. To na mnie zrobiło wrażenie

– zdradziła. Z kolei w kraju za najbardziej jaskrawy przykład złych rządów PiS-u uznała ,,festiwal lekceważenia osób najsłabszych”. Partia rządząca ma odwoływać się do mrocznych stron w człowieku.

(5426)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Ten wywiad tylko mnie utwierdził w jednym- dobrze , że ich już nie ma. Sama nie znalazła czasu dla niepełnosprawnych a tutaj udaje kogoś kto tak bardzo im współczuje. żenada

  2. Ta kobieta mówi o innych, niech powie o sobie, mam wrażenie że nie zna żadnego obcego języka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.