fot. domena publiczna

Węgrzy znaleźli sposób, jak zlikwidować nielegalną imigrację. Ustawa trafiła do parlamentu. Światowa lewica wściekła. ONZ żąda wycofania się z pomysłu

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Węgrzy za wszelką cenę walczą z nielegalną imigracją. We wtorek do parlamentu wniesiono projekt ustawy, zakładający kary więzienia dla osób udzielających pomocy nielegalnym imigrantom. Wysokość kary? Do 1 roku więzienia.

Zgodnie z ustawą pomoc ma obejmować także przygotowywanie wniosków o azyl osobom, które są nieuprawnione, lub też pomoc w ubieganiu się przez nielegalnych imigrantów o prawo pobytu na Węgrzech. Ustawa nosi nazwę ,,Soros Stop”.

Biuro Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR) chce wycofania projektu, który ,,ogranicza swobodę działalności organizacji pozarządowych, co powoduje pozbawienie uchodźców ważnych usług”. W piśmie czytamy także, że ustawa ma podsycać nastroje ksenofobiczne.

Tymczasem sekretarz stanu w kancelarii premiera Csaba Domotor zapowiedział, że rząd zrobi wszystko, aby ustawa weszła możliwie jak najszybciej w życie.

Potrzebujemy planu działania, by bronić Węgier

– podkreśla węgierskie MSW, dodając, że na terenie kraju wciąż działają organizacje, zarówno węgierskie, jak i międzynarodowe, pomagające uchodźcom nielegalnie przekroczyć granice.

Przychylne masowej imigracji media prezentują informację, posiłkując się zdjęciami dzieci na tle słynnego węgierskiego płotu, stojącego na granicy.

(7866)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.