To wielki sukces Polski. Nasz produkt zdobywa kolejne rynki. Autobus spod Poznania trafią do…

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polskie autobusy podbijają światowe rynki. Wkrótce pojazdy marki Solaris trafią do 32. kraju, a już teraz jeżdżą po ulicach ponad 600 miast.

Firma Solaris Bus&Coach szturmem zdobywa kolejne rynki. W najbliższym czasie autobusu produkowane pod Poznaniem trafią do Holandii. „Kraj Tulipanów” będzie 32. państwem na świecie, w którym będą jeździły polskie autobusy. Kupiła je holenderska spółka Connexxion.

40 pojazdów przegubowych Solaris Urbino 18 do końca roku powinno pojawić się na ulicach kilku holenderskich miast. Polscy producenci liczą na to, że niskopodłogowe, opuszczane na przystankach, wyposażone w klimatyzację i ledowe oświetlenie pojazdy podbiją holenderski rynek, a tym samym otworzą przed firmą kolejne możliwości.

Holandia to 32. kraj na świecie, w którym będzie można pojeździć autobusami produkowanymi przez Solaris Bus&Coach. W sumie polska firma sprzedała już około 15 tysięcy pojazdów.

(5498)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*