Portal informacyjno-historyczny

Kolejna burza wokół „Milionerów”. Wszystko przez pytanie o Jarosława Kaczyńskiego. Internauci nie wytrzymali. „Wy kłamliwe kur…”

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Teleturniej „Milionerzy” po powrocie na antenę TVN, co jakiś czas budzi kontrowersje. Jeszcze nie ucichła sprawa z pytaniem o milion w specjalnym odcinku z udziałem Kingi Rusin i Piotra Kraśki i ich reakcją na odpowiedź „wywrotek smoleński, a po kolejnej emisji programu internauci znowu są wściekli.

Tym razem gorące komentarze wywołało pytanie za 2 tysiące złotych, na które odpowiadał pan Rafał z Gdańska i poradził sobie bez zarzutu.

Lider którego ugrupowania powiedział: „Jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami, w przeciwieństwie do niektórych”?

– brzmiało pytanie. Chodziłło. o oczywiście o Jarosława Kaczyńskiego, więc prawidłowa była odpowiedź A. Prawa i Sprawiedliwości. Inne warianty odpowiedzi brzmiały: B. Platformy Obywatelskiej C. Nowoczenej i D. Kukiz’15.

Internautów takie pytanie bardzo wzburzyło. Nie spodobał się im fakt, że po raz kolejny w teleturnieju w nieudolny sposób próbuje się kreować pewna polityczną rzeczywistość.

O widzę że Milionerzy pytaniami politycznie idiotycznymi zeszli do poziomu glonów i metru mułu

– napisał jeden z internautów.

Mój telewizor sam się wyłącza na kanale TVN. Czy możliwe, że sprzęt jest uczulony na głupotę?

– wtórował mu drugi.

Nie wszyscy byli jednak tak kulturalni. Ci pamiętający o tym, w jak obrzydliwy sposób część mediów manipulowała słowami Kaczyńskiego, swoje zdanie wyrazili dosadnie.

Wy kłamliwe kur…

– skomentował pytanie z „Milionerów” rozwścieczony internauta.

Nie da się ukryć, że po powrocie na antenę w teleturnieju prawie w każdym odcinku pojawiają się pytania o politykę. W „Milionerach” pytano już o to, co prezes PiS ogląda wieczorami w telewizorze oraz jak wita się ze swoimi uczniami pierwsza dama Agata Duda.. Nie brakuje głosów, że polityczne pytania w programie mają jeden cel – ośmieszyć partię rządzącą. Telewidzowie nie są jednak głupi i widzą, co się dzieje.

Prowokacja TVN. Zajawka „Milionerów” wywołała burzę. Data jej emisji nie była przypadkowa. „Co za dzicz…” [WIDEO]

(18706)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę