Portal informacyjno-historyczny

Wałęsa królem totolotka, stulatkowie na potęgę przejmują kamienice w Warszawie. Teraz mamy 3. hit: oto jakie prezenty dzieci Adamowicza dostawały na święta

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Żona prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zaprezentowała dość oryginalne tłumaczenie w sprawie darowizn, które miały otrzymać dzieci. Wszystko w związku z oskarżeniami Adamowicza o złożenie pięciu nieprawdziwych oświadczeń majątkowych.

Pracownik Urzędu Skarbowego przed sądem powiedziała, że ,,urzędnicy nie dali wiary wyjaśnieniom żony prezydenta Gdańska i nie uznali tych darowizn”. Jak tłumaczyła się żona prezydenta Gdańska z prezentów od pradziadków w wysokości powyżej pół miliona złotych z okazji narodzin lub świąt?

Żona prezydenta, tłumacząc źródło pochodzenia tych pieniędzy, mówiła, że jej dziadkowie żyli bardzo oszczędnie; poza tym babcia prowadziła usługi krawieckie dla elity, a dziadek przywiózł walizkę z pieniędzmi wracając po wojnie z Niemiec. Nie daliśmy wiary tym wyjaśnieniom i jako urząd nie uznaliśmy tych darowizn

– mówiła.

Adamowiczowi grożą trzy lata więzienia za złożenie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych, w których nie ujawnił wszystkich posiadanych mieszkań i oszczędności.

W obronę Adamowicza wzięła Dominika Wielowieyska (,,Gazeta Wyborcza”).

Joachim Brudziński odpowiadał:

I to Pani zdaniem tłumaczy p. Adamowicza? Gratuluje logicznej „gazetowej” argumentacji. A co do wpłat na partię to ja jestem w stanie uwierzyć, że ktoś kto zarabia w PUE 50 tys. miesięcznie jest gotów poświęcić 4 pensje aby kolejne 5 lat móc cieszyć się tym „minimum socjalnym”

źródło: Radio Gdańsk

(4951)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. dlaczego dublujecie tekst czyjejś wypowiedzi? najpierw piszecie co kto powiedział a zaraz pod tym tekstem oryginalną wypowiedź, czemu to ma służyć? sztucznemu powiększeniu objętości artykułu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę