W Polsce ignorowani przez mainstreamowe media. Jednak dostrzegł ich brytyjski dziennik, a ich wyraziste poglądy spodobały się brytyjskim internautom [WIDEO]

w Wiadomości ze świata/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Krzysztof Karoń, Stanisław Michalkiewicz czy Rafał Brzeski są nieobecni w takich telewizjach jak TVN. Natomiast ich poglądy zostały dostrzeżone przez brytyjski Express. Dziennik w swoim wydaniu internetowym cytował ich w tekście pod tytułem ,,Unia Europejska to tylko kolejna nazwa dla czwartej Rzeszy! Polacy wściekli na niemiecką UE”.

Cytowany jest m.in Karoń, który mówi, że ,,ostatecznym celem Unii Europejskiej jest likwidacja granic w Europie i stworzenie podporządkowanego Niemcom komunistycznego superpaństwa”. Cytowano także jego poglądy, że obecna UE realizuje program ruchu komunistycznego.

Michalkiewicza cytowano z kolei, kiedy mówił o tym, że Unia Europejska jest instrumentem realizacji niemieckiego imperializmu. Idea Trójmorza forsowana przez USA jest nie w smak Niemcom, marzącym o budowie Czwartej Rzeszy.

Brzeski natomiast uważa, że Unia Europejska jest etapem w budowie Euroazji i przekształceniu Europejczyków w zsowietyzowany tłum ślepo posłuszny władzy. Transformacja odbywa się z użyciem prania mózgu, które ma na celu wymazanie indywidualnej tożsamości, pamięci historycznej i dziedzictwa narodowego.

Brytyjska gazeta chciała skonfrontować poglądy polskich ekspertów ze stanowiskiem rzecznika Komisji Europejskiej, ale ten odmówił wypowiedzi.

Wypowiedzi Polaków spotkały się z pozytywnym odbiorem brytyjskich internautów, którzy zgadzają się, że Niemcy próbują zdominować Europę. Nie brakowało również głosów bardzo krytycznych w stosunku do Unii Europejskiej.

źródło: Express / Wolnosc24.pl

(2494)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.