fot. screen Twitter

W Bundestagu chciano uczcić minutą ciszy pamięć zgwałconej i zamordowanej dziewczynki. Ale posłowie lewicy nie wytrzymali… (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W niemieckim parlamencie miano uhonorować pamięć zgwałconej i zamordowanej 14-letniej Susanne F., żydowskiej dziewczynki, która padła ofiarą uchodźcy z Iraku. Jednak wyjątkową chwilę popsuli lewicowcy z Partii Zielonych.

Minuta ciszy została przerwana przez Claudię Roth. Nie uszanowała ona wyjątkowej chwili, tłumacząc, że śmierć dziewczynki jest wykorzystywana do celów politycznych. Zielonym nie podoba się to, że o minutę ciszy wnioskował Thomas Seitz z Alternatywy dla Niemiec (AfD). Zdaniem lewicy, antyimigracyjna partia próbuje ugrać kapitał polityczny na tragedii.

Dłuższe nagranie:

Serwis Ndie.pl przypomina głośną wypowiedź Roth, która o molestowaniu kobiet przez imigrantów w Kolonii miała powiedzieć:

Incydent na dworcu w Kolonii może być widziany jako swego rodzaju wołanie o pomoc ze strony uchodźców, którzy czują się seksualnie marginalizowani przez niemieckie kobiety

Z kolei niemieckie media informują, że Roth dostaje pogróżki, w tym groźby śmierci, ze strony niemieckich nacjonalistów, a także Turków. Poszło o te słowa:

Musimy poważnie traktować problematyczny stosunek istniejący między młodymi Turkami, którzy wspierają Erdogana, ale korzystają ze wszystkich wolności w Niemczech, a liberalną częścią tureckiej diaspory

O sprawie morderstwa na 14-latce pisaliśmy tutaj:

Iracki uchodźca ośmieszył niemieckie służby. Zgwałcił i zamordował 14-letnią Żydówkę, a potem spokojnie wrócił do ojczyzny. Tam czekała go jednak przykra niespodzianka (foto/wideo)

(4176)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.