Iracki uchodźca ośmieszył niemieckie służby. Zgwałcił i zamordował 14-letnią Żydówkę, a potem spokojnie wrócił do ojczyzny. Tam czekała go jednak przykra niespodzianka (foto/wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Niemiecka policja próbowała schwytać 20-letniego Irakijczyka Ali Bashara, który wspólnie z 35-letnim obywatelem Turcji zgwałcili i zamordowali 14-letnią żydowską dziewczynę Susannę Feldman z niemieckiego Mainz. Nieoczekiwanie morderca zagrał na nosie niemieckim służbom i schwytany został dopiero w Iraku.

Bashar to uchodźca, który w maju dopuścił się zbrodni wspólnie z obywatelem Turcji (ten został aresztowany wcześniej) – ciało dziewczyny znaleziono na przedmieściach Wiesbaden. Mężczyźni starali się je zakopać, a Bashar wysłał z jej komórki sms-a, że wyjechała do Paryża.

Mimo akcji zakrojonej na szeroką skalę irakijski uchodźca wymknął się policji. Po prostu… odleciał do ojczyzny pod fałszywym nazwiskiem. Ale tam czekała go przykra niespodzianka.

Zwyrodnialec Ali Bashar,który zgwałcił i udusił 14-letnią Niemkę, został schwytany w … Iraku, Niemcy miesiącami nie mogły go deportować a jak przyszło co do czego to sam uciekł a policja niemiecka okazała się bezradna. Złapali go za to natychmiast kurdyjscy policjanci w Iraku.

– napisał na Twitterze ekspert ds. Bliskiego Wschodu Witold Repetowicz.

Bashar od miesięcy nie mógł być deportowany, mimo że na koncie miał liczne przestępstwa, np. rozboje z nożem w ręku. Do Niemiec przybył w październiku 2015, kiedy do Europy docierała główna fala uchodźców.

Feldman to dziewczyna mieszkająca w Mainz niedaleko Wiesbaden, należąca do tamtejszej społeczności żydowskiej.

(10134)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.