Unia chce ukarać Polskę. Oto jak tę informację zaprezentował TVN i jak TVP [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Unia chce ukarać Polskę za nieprzyjmowanie uchodźców. Polska ma miesiąc na odpowiedź na środową decyzję Komisji Europejskiej o wszczęciu procedury w związku z relokacją uchodźców. Jak informację zaprezentował TVN, a jak mówiono o tej kwestii w ,,Minęła 20″?

W studiu TVN panował grobowy nastrój. Zaskakiwały także komentarze ekspertów. Rafał Kostrzyński z agencji ONZ do spraw uchodźców w w przeciągu kilku sekund powiedział, że ,,po pierwsze nie ma przymusu”, ale ,,po drugie osoby nie mogą decydować, do jakiego kraju chcą być skierowane”. Z kolei dr Witold Klaus z Ośrodka Badań Nad Migracją na Uniwersytecie Warszawskim starał się nas przekonać, że nie ma żadnego związku między terroryzmem a uchodźcami. Tymczasem jeden z największych niemieckich ośrodków analitycznych w Niemczech CESifo właśnie opublikował raport, który potwierdza zależność pomiędzy liczbą cudzoziemców a częstotliwością zamachów.

,,Terror z importu”. Ten raport uderza w zwolenników przyjmowania imigrantów. Czołowy niemiecki ośrodek analityczny prezentuje wnioski dalekie od poprawności politycznej

Inaczej tę sprawę przedstawiono tę kwestię w ,,Minęła 20″. Ekspert Witold Repetowicz mówił, że chodzi o coś więcej niż tylko przyjęcie grupy osób.

Chodzi tak naprawdę o stworzenie Europy anaradowej. Zlikwidowanie koncepcji narodu w ogóle, wymieszania etnicznego ludów, czyli takiej inżynierii demograficznej.

(20209)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.