,,Tych nazwisk się nie spodziewaliście”. Gazeta dotarła do notesu dilera celebrytów i zdradza, o kogo chodzi. ,,Znana prezenterka TVN, osoby związane z Tańcem z Gwiazdami…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nie cichną spekulacje wokół sprawy dilera Cezarego P., który w notesie zapisywał nazwiska klientów z show-biznesu. Intratny interes prowadził od 2009 roku. Teraz odbyło się posiedzenie przygotowawcze przed zaplanowanym na 8 listopada procesem. A tymczasem jego notek jest źródłem licznych domysłów.

Na ławie oskarżonych zasiądzie nie tylko sam Cezary P, jego żona i córka, ale także celebryci: aktorka serialu „Na Wspólnej”, właścicielka ekskluzywnych butików oraz były menedżer Dody.

To jednak nie koniec znanych nazwisk. Dziennik ,,Fakt” dotarł do notesu dilera, który od dawna elektryzuje czytelników. Zdaniem autorów artykułu wszyscy będą zszokowani, bo na liście są gwiazdy, których nikt nie podejrzewa o branie narkotyków. Media na razie nie mogą ujawniać nazwisk, ale czytamy, że chodzi o naprawdę ,,grube ryby”.

W zeszycie dilera gwiazd są nazwiska między innymi: znanej prezenterki TVN, prezenterów popularnych programów rozrywkowych w TVP2 i Polsacie i osób związanych z show „Taniec z gwiazdami”. Oprócz lekarzy, prawników i polityków są też aktorzy i piosenkarze. Stałą klientką Cezarego P. była gwiazda popularnego serialu TVP, nagradzany na festiwalach filmowych aktor, a także uwielbiana piosenkarka, której płyty sprzedają się jak świeże bułeczki

– informuje tabloid. Wiadomo też, że niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat.

Sam Cezary P. wpadł po tym, jak wydał go Dariusz K., były mąż Edyty Górniak, który pod wpływem kokainy śmiertelnie potrącił kobietę na pasach.

(24359)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Jako wyborcy i podatnicy jesteśmy zainteresowani politykami – narkomanami, którzy są utrzymywani za NASZE pieniądze. I rządzą tym krajem będąc skorumpowanymi przez przemysł narkotyczny i będąc pod wpływem narkotyków. Ich nazwiska co do jednego powinny być UJAWNIONE!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.