Tomasz Lis idzie na wojnę z ,,polskim kołtuństwem” w sprawie Macrona tą okładką i zachwytami ekspertów. Ale zapomniał o najważniejszym [FOTO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tomasz Lis nie ukrywa, że irytuje go fakt, że tak wiele osób zajmuje się związkiem Emmanuela Macrona. Efekt? Najnowsza okładka Newsweeka i wymowny nagłówek: Czy to Was szokuje?

Piotr Semka podsumował:

Lis wcześniej pisał:

Żałosne drwiny z wieku nowej pierwszej damy Francji. Ona jest bardzo atrakcyjna, a on pokazał determinację w realizacji trudnych projektów.

Hanna Lis z kolei pisała:

Wykształcona, inteligentna, szalenie atrakcyjna. Wykłada literaturę francuską i łacinę. Pochodzi z fantastycznie dobrej, a także zamożnej rodziny – napisała na Instagramie. Jej mąż mówi, że bez niej nie byłby tym kim jest (a więc prezydentem elektem Francji). STOP. To wszystko nieistotne. Nieważne. Skreśl. Ma 64 lata. Na wieku Brigitte Macron skupiają się dziś tak kreteńskie, jak i bardzo poważne media. Bo przecież kobieta w „tym wieku” powinna być już dozgonnie przyspawaną do kuchni, pralki, wnuków, a najlepiej do chodzika. Nikogo nie bulwersuje wiek żony Trumpa. Ale żona Macrona to skandal, szok i pedofilia. Atakują ją niby-kobiety (idiotki), bronią niby-mężczyźni (mizogini). Czas najwyższy wreszcie skończyć z wszechobecną pogardą wobec kobiet, n’est-ce pas? Uściski dla wszystkich Kobiet.

Teraz publicysta Maciej Nowicki przedstawia liczne powody, dla których małżeństwo może szokować:

Jest parę powodów dla których małżeństwo Emmanuela i Brigitte Macron drażni i złości. I nieraz wykraczają one poza standardowe -polskie czy francuskie- kołtuństwo.

Opisuje, że ,,brat i siostra małżonki obecnego prezydenta przez lata namawiały ją, żeby zerwała z byłym uczniem. A rodzice Emmanuela przenieśli go do Paryża- z dala od Brigitte”

Mimo to miłość kwitła i ostatecznie doszło do małżeństwa. Nowicki cytuje opinię pewnego francuskiego psychiatry:

małżeństwo Macronów to arcywzorzec pary, która drażni. A tym co najbardziej przeszkadza ludziom jest to, że oni się po prostu kochają

Podsumowuje: trudno to ująć celniej

I dodaje:

Gdyby Emmanuel Macron związał się ze starszą od siebie o 24 lata kobietą dla własnego interesu kłopotu by nie było […] A na dodatek rezultat jest odwrotny od oczekiwanego: zamiast przegrać, jest bardzo szczęśliwy. Takich rzeczy się nie wybacza.

Newsweek przytacza także komentarz Pauliny Młynarskiej:

Liczba obraźliwych komentarzy mnie poraziła. Żyjemy w świecie, w którym Donald Trump może mieć żonę młodszą o 24 lata, a Janusz Korwin-Mikke może mieć dzieci z kobietami w wieku swoich dzieci. To jest oswojone, bezpieczne. W odwrotną stronę to już zgroza.

Portal Tomasza Lisa Na Temat przypomina także:

Kancelaria prezydenta Lecha Kaczyńskiego długo utrzymywała Polaków w przekonaniu, że pierwsza dama (dla męża „Babusik”) była od niego o rok młodsza, choć tak naprawdę była o siedem lat starsza

Przytacza również przykład Małgorzaty Potockiej, tancerki, twórczyni Teatru Sabat, która po rozwodzie związała się młodszym od niej o ponad 20 lat partnerem.

Szkoda, że w cytowanych przez Newsweek opiniach zabrakło najważniejszego. Serwis Żelazna Logika swego czasu świetnie wypunktował takie dwójmyślenie:


(15471)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. No tu jeszcze dochodzi temat taki, że z wyliczeń zachodniej prasy wychodzi że Macron miał 14 lat jak związał się z nauczycielką (ze 3x starszą od niego). Zahacza o prawną definicję pedofilii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.