Ten wpis Pawła Kukiza podbił sieć. Polityk obnażył zakłamaną narrację. ,,Mówię to ja, Paweł Kukiz, który wybaczył, mimo iż Żyd-komunista zamordował mu Dziadka, a Ojca…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Przy okazji dyskusji o Holokauście, która nieprzerwanie trwa od kilku dni, jako dowód polskiego współudziału podaje się, że Niemcy celowo wybrali nasze ziemie, bo mogli liczyć na przychylność ze strony Polaków. Na takie oskarżenia dobitną odpowiedź dał Paweł Kukiz.

Dlaczego obozy działały w Polsce? Ponieważ Niemcy wiedzieli, że przynajmniej część lokalnej społeczności będzie im w tym pomagać

– powiedział Jair Lapid szef partii Yesh Atid.

Tymczasem prawda jest zupełnie inna.

Niech Pan spojrzy na mapę… Rok 1933… Trzy miliony Żydów żyje na terytorium Rzeczpospolitej. Czyli tylu, ilu w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Austrii, Węgrzech, Włoszech, Jugosławii, Bułgarii, Grecji, Danii, Litwie, Łotwie i Estonii razem wziętych. Zadał Pan sobie pytanie DLACZEGO AKURAT POLSKĘ umiłowała Żydowska Diaspora??? Bo „wiedziała, że część Polaków będzie ich mordować”??? Pan oszalał???

– pytał w emocjonalnym wpisie Paweł Kukiz (zachowujemy pisownię oryginalną – red.).

Wytłumaczę Panu „dlaczego obozy (NIEMIECKIE!) działały w Polsce”. Przede wszystkim dlatego, że Niemcy to bardzo praktyczny Naród i nazistowską, bandycką eksterminację Ludności Żydowskiej realizowali tam, gdzie tej Ludności było najwięcej. Oszczędzili na transporcie. No chyba, że uważa Pan, że w przypadku wywiezienia Polskich Żydów do Niemiec uniknęliby Oni Holokaustu, osłaniani mężnymi piersiami Wehrmachtu, SS i GESTAPO…

– wyjaśniał polityk, który odniósł się do częstego przypominania szmalcowników w narodzie polskim.

W każdej nacji, w każdym Narodzie, panie Lapid, znajdą się bandyci, zwyrodnialcy i dewianci, którzy okres wojny wykorzystają albo po to, by spełniać swe dewiacje, albo po to by się bogacić, albo z innych, obcych mi względów. Czy to wśród Polaków, czy to wśród Żydów. Jest wiele do wyjaśnienia. Po obu stronach. I wszystkich bandytów – bez względu na nację – należy ścigać i surowo karać. Ale generalizowanie i stawianie Polaków na równi z niemieckimi nazistami również jest zbrodnią

– napisał Kukiz, który nie ukrywa wątku osobistego w całej historii.

I mówię to ja, Paweł Kukiz, który wybaczył mimo iż Żyd-komunista zamordował mu Dziadka a Ojca wysłał na Syberię. Który uwielbia Singera, kocha twórczość Etgara Kereta a wiersze Brzechwy przypominają mi Tatę, bo zawsze czytał mi je do snu.

Znajmy miarę, Panie Lapid.
Szalom

– zakończył.

Wcześniej polityk w emocjonalnym wystąpieniu w TVN24 podkreślił, co sądzi o takich oskarżeniach:

(86273)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Proszę sprawdzić aspekt wynajmu przez Żydów niemieckich żołnierzy, którzy walczyli w II wojnie światowej do walki z Palestyna i Arabami.
    Jakoś nie mieli skrupułów… Nie ścigali wtedy Niemców tylko korzystali.

  2. @Mary Pat – o jakim antysemityzmie w Polsce piszesz?Piszesz o kraju w którym policja nie musi pilnować synagog, żydowskich sklepów i nikt nie napada na Żydów na ulicach! Nie wciskaj nam hagady! W Polsce PRAWDA ma pierwsze miejsce i nie jest nazywana mową nienawiści ! To co piszesz może się stać i to na życzenie samych Żydów ,którzy właśnie bez pardonu używając steku KŁAMSTW atakują Polskę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.