Portal informacyjno-historyczny

Te słowa oburzyły portal WP. Oskarża TVP o coś więcej niż islamofobia. ,,Te poglądy ocierają się o nazizm” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wirtualna Polska piórem swojego redaktora Kamila Sikory (wcześniej Na Temat Tomasza Lisa) informuje, że ,,telewizja publiczna prowadzi niebezpieczną grę”. – W głównym programie publicystycznym promowane są poglądy, które ocierają się o nazizm – pisze wprost.

Goście Michała Rachonia wprost wzywali do represji wobec muzułmanów

– alarmuje. Ma na myśli wypowiedzi Miriam Shaded i Piotra Wrońskiego.

Co oburzyło Sikorę? Przytacza takie zdania, jak ,,nie istnieje islam pokojowy” oraz ,, jesteśmy na wojnie z islamem, który wpaja młodym ludziom nienawiść do mieszkańców Europy”.

Widzimy konsekwencje nienawiści, jaka jest w nich wkładana od dzieciństwa. Widzimy nauczanie Koranu. To jest ewidentny przekaz Koranu, żeby nam podrzynać gardła, żeby nas mordować, i to jest doświadczenie piękne, którym doświadcza Allah swoich wybranych. Kiedy oni mordują kobiety, dzieci i osoby niewierzące, to otrzymują większa nagrodę w niebie

– mówiła Shaded.

Zdaniem Sikory Islam i Koran ,,łączy w sobie sprzeczności: z jednej strony nawoływanie do pokoju, z drugiej do dżihadu. Każdy znajdzie coś dla siebie”.

Co jeszcze napawa strachem Sikorę?

Po pierwsze nie wpuszczać muzułmanów do Europy, po drugie deportować tych, których się da

– mówiła Shaded. Wspominała też o olbrzymich karach finansowych dla muzułmanów za ukrywanie morderców i „szerzenie propagandy”.

Sikora uważa, że wypowiedź Wrońskiego ,, była co najmniej równie skandaliczna”. Na potwierdzenie tego przytacza cytat: – Ja powiem krótko. Mamy dwie książki. Jedna jest o miłości i tolerancji, nazywa się Biblia, a druga jest o przemocy, narzucaniu własnego zdania, nazywa się Koran – mówił. Wroński dodał, że Koran to dzieło szatana.

Atakuje również prowadzącego Michała Rachonia, który pytał ,,o sposoby wygrania wojny z islamem”.

Nie terroryzmem, tylko z islamem. Być może to było tylko przejęzyczenie, a może Rachoniowi marzy się powtórka z historii. W XX wieku był już polityk, których chciał „wygrać wojnę” z jedną z religii.

– insynuuje Sikora.

Sikora kończy:

Na antenie telewizji publicznej coraz częściej pojawia się mowa nienawiści wymierzona w przedstawicieli islamu. Widocznie okazało się, że skrajne tezy Wojciecha Cejrowskiego się sprzedają, więc postanowiono promować inne osoby o podobnych poglądach. A przede wszystkim o podobnej łatwości w stawianiu mocnych tez, bez kłopotania się faktami.

(3499)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę