Portal informacyjno-historyczny

fot. Hanna Gronkiewicz-Waltz (Wikipedia / Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0.) / Adam Andruszkiewicz (screen: Twitter)

Te słowa Hanny Gronkiewicz-Waltz po nominacji Adama Andruszkiewicza wywołały lawinę komentarzy. ,,W Polsce zaczyna być groźnie…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nominacja Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji wywołała lawinę komentarzy. Głos zabrała m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, która posunęła się do stwierdzenia, że w Polsce ,,zaczyna być groźnie”.

Zdaniem byłej prezydent Warszawy, eksponowane stanowisko dla Andruszkiewicza to dowód na to, że w Polsce panują… rządy autorytarne.

Nie ma powodu do śmiechu i kpin skoro poglądy Andruszkiewicza nie przeszkadzają członkom PIS i samemu PJK tzn.ze mamy rząd w pełni nacjonalistyczny,autorytarny ,antyeutopejski po raz pierwszy od 1989. Zaczyna być groznie

– napisała na Twitterze [pisownia oryginalna – red.].

Tymczasem sam Andruszkiewicz, będąc jeszcze szeregowym posłem, twierdził, że bliżej mu do poglądów wolnościowych. Czy również jako wiceminister będzie walczył z cenzurą w sieci?

Zarzuty o faszyzm odpiera:

Nigdy nie byłem „faszystą”. To ideologia, która mnie brzydzi, podobnie jak komunizm. Przyznam, że osobiście nie spotykałem się z takim określeniem ze strony PiS. Proszę pamiętać, że stoi za mną mnóstwo młodych ludzi i to jest duża siła. Widać to zresztą na moim koncie na Facebooku. Moje zasięgi w sieci oscylują często wokół kilku milionów odbiorców miesięcznie

– powiedział ,,Super Expressowi”.

(4508)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. We wspomnieniach p.kpt Mireckiej-Loryś spotkałam nazwisko Gronkiewicz, UBeka, krwawego oprawcy żołnierzy AK – czy nie familiant byłej p.prezydent Wawy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę