Portal informacyjno-historyczny

fot. Hanna Gronkiewicz-Waltz (Wikipedia / Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 2.0.) / Adam Andruszkiewicz (screen: Twitter)

Te słowa Hanny Gronkiewicz-Waltz po nominacji Adama Andruszkiewicza wywołały lawinę komentarzy. ,,W Polsce zaczyna być groźnie…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Nominacja Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji wywołała lawinę komentarzy. Głos zabrała m.in. Hanna Gronkiewicz-Waltz, która posunęła się do stwierdzenia, że w Polsce ,,zaczyna być groźnie”.

Zdaniem byłej prezydent Warszawy, eksponowane stanowisko dla Andruszkiewicza to dowód na to, że w Polsce panują… rządy autorytarne.

Nie ma powodu do śmiechu i kpin skoro poglądy Andruszkiewicza nie przeszkadzają członkom PIS i samemu PJK tzn.ze mamy rząd w pełni nacjonalistyczny,autorytarny ,antyeutopejski po raz pierwszy od 1989. Zaczyna być groznie

– napisała na Twitterze [pisownia oryginalna – red.].

Tymczasem sam Andruszkiewicz, będąc jeszcze szeregowym posłem, twierdził, że bliżej mu do poglądów wolnościowych. Czy również jako wiceminister będzie walczył z cenzurą w sieci?

Zarzuty o faszyzm odpiera:

Nigdy nie byłem „faszystą”. To ideologia, która mnie brzydzi, podobnie jak komunizm. Przyznam, że osobiście nie spotykałem się z takim określeniem ze strony PiS. Proszę pamiętać, że stoi za mną mnóstwo młodych ludzi i to jest duża siła. Widać to zresztą na moim koncie na Facebooku. Moje zasięgi w sieci oscylują często wokół kilku milionów odbiorców miesięcznie

– powiedział ,,Super Expressowi”.

(4476)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. We wspomnieniach p.kpt Mireckiej-Loryś spotkałam nazwisko Gronkiewicz, UBeka, krwawego oprawcy żołnierzy AK – czy nie familiant byłej p.prezydent Wawy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę