Ta okładka i informacje rozwścieczyły media nieprzychylne rządowi. Oto co ma łączyć śmierć Magdaleny Żuk z Platformą Obywatelską i Nowoczesną

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

,,Gazeta Polska” poświęciła okładkę najnowszego wydania tygodnika sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Tekst ,,Śmierć Magdaleny Żuk i układ wrocławski” podsumowuje dotychczasowe ustalenia, a także przedstawia nowe. Media związane z opozycją drwią z ustaleń i sugerują problemy psychiczne Polki.

Nocne kluby, w których bywają prominentni politycy Platformy Obywatelskiej, narkotyki, duże pieniądze, handel ludźmi pod pozorem pracy hostess, tajemnicza śmierć młodej dziewczyny w Karpaczu – to tylko niektóre wątki pojawiające się w sprawie Magdaleny Żuk, która tragicznie zginęła w Egipcie. Teraz zarówno jej najbliższych znajomych, jak i całe środowisko prześwietla specjalnie powołany zespół złożony m.in. z oficerów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Centralnego Biura Śledczego Policji

– pisze GP w najnowszym numerze.

Wśród informacji sprawdzanych przez śledczych pojawia się także wątek znanych wrocławskich klubów nocnych, do których oprócz bogatych obcokrajowców przychodzą także politycy i biznesmeni ze środowiska Platformy Obywatelskiej. Jak mówią rozmówcy „Gazety Polskiej”, we wrocławskich klubach nocnych takich jak Grey czy Cherry widywani są np. były senator Tomasz Misiak z PO i Tomasz Hanczarek, radny miejski z Nowoczesnej. A to właśnie media sprzyjające PO lansowały pogląd, że Magdalena Żuk zwyczajnie zwariowała, choć jak relacjonuje rodzina, nigdy wcześniej nie miała zaburzeń.

Gazeta przytacza również słowa Witolda Gadowskiego, który napisał na Twitterze:

„Uuu, sprawa pani Magdy Żuk zahacza o klub >>Grey<<. Proszę o info, sprawa jest poważniejsza, niż się wydawało. Politycy, islamiści, Wrocław…”.

Dalej czytamy:

Ekskluzywne kluby nocne we Wrocławiu chwalą się na swoich stronach internetowych „dyskrecją” i specjalnymi VIProomami, w których można poczuć się „komfortowo”, umieszczane są też zdjęcia atrakcyjnych, skąpo ubranych hostess. W niektórych takich pokojach w łazienkach, oprócz toalet, są także prysznice. Część wrocławskich klubów nocnych należy do grupy tych samych właścicieli, którzy oficjalnie nie występują w aktach KRS i w ewidencji działalności gospodarczej. Wiadomo o nich tyle, że swoje pierwsze nielegalne interesy otwierali we Wrocławiu jeszcze w latach 90. Kluby przeznaczone są dla bogatych klientów – szczególnie mile widziani są goście z zagranicy. Także pochodzenia arabskiego. Można w nich również zobaczyć wyjątkowe „taneczno-artystyczne” show.

Portal Tomasza Lia nie posiada się z oburzenia:

Wydawało się, że cały polityczny potencjał sprawy śmierci Magdaleny Żuk wykorzystali minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro, oraz prokurator krajowy Bogdan Święczkowski, gdy na jednaj z konferencji prasowych podkreślali, że polskie służby „wreszcie” dbają o Polaków, którzy popadli w kłopoty za granicą. Okazuje się jednak, że dużo dalej postanowiły pójść prawicowe media, które teraz sugerują, że w tle śmierci 27-latki są… politycy Platformy Obywatelskiej.

Z kolei Wirtualna Polska, ostatnio zasilona przez dziennikarzy wspomnianego NaTemat sugerują, że Polka cierpiała na problemy psychiczne. Portal twierdzi, że Magdalena Żuk była pacjentką poradni i oddziału psychiatrycznego w Sieniawce pod Bogatynią, z której pochodziła.

(5977)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.