Portal informacyjno-historyczny

Szokujące słowa działaczki SLD: Wyklęci to pedofile. Inka to młodociany przestępca…

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Działaczka SLD Justyna Klimasara postanowiła zabłysnąć wiedzą na temat Żołnierzy Wyklętych. Opublikowała skandaliczny wpis, który jest kolejnym dowodem na to, w jak opłakanym stanie znajduje się nauczanie historii w polskich szkołach.

Klimasara napisała:

Wśród Wyklętych było mnóstwo bandytów, ale też dzieciobójców i pedofilii! Mordowali także! niewinne dzieci, wspominają ich ludzie bezduszni… Wyklęci byli nierobami, którzy zamiast odbudowywać swój kraj i pracować, woleli pochować się w lasach i napadać uczciwych obywateli! [pisownia oryginalna – sic]

Portal Wp sprawdził, skąd Klimasara czerpie taką ,,wiedzę” na temat Niezłomnych. Działaczka SLD pochwaliła się, że z książki „Żołnierze Niechciani” Tadeusza Opieki, z gazet oraz …. z portali internetowych („Przegląd” i trybuna.eu).

Zarzut pedofilii jest prostą konsekwencją „szeroko opisywanego” faktu, że Wyklęci dokonywali gwałtów. I to na osobach w różnym wieku.

– czytamy. Klimasara odkryła także, że ,,Inka” była młodocianym przestępcą. Czy słusznie została stracona?

Zasadniczo, jako osoba lewicowa, jestem przeciwna karze śmierci, ale wtedy były inne prawo

– tłumaczy niezrażona wewnętrznymi sprzecznościami. Klimasara twierdzi również, że życiorys Witolda Pileckiego ma swoją mroczną część od 1945 r.

Klimasara powoływała się również na autorytet filozofa, a wcześniej majora KBW Zygmunta Baumana, który mówił, iż walka z Wyklętymi była jak zwalczanie terroryzmu.

(24565)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Publicznie szkaluje, na jakiej postawie
    – czyż nie powinna zasiąść na ławie?
    I niech udowodni na podstawie faktów: kto, gdzie, kiedy i z kim dopuścił się aktów. A gdyby okazało się , że jest to oszczerstwo tj. oczernienie – wtedy zaproponowałbym tej girl już nieco dłuższe… odosobnienie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę