Adam Waheej Abel Fatah Adam Waheej Abel Fatah

Syn muftiego Ligi Muzułmańskiej Adam Fatah studiuje w Polsce. Nie ukrywa swych radykalnych poglądów…

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Witold Gadowski przypomniał dziś o tym, że aby znaleźć przykłady radykalnego islamu, nie trzeba szukać daleko. W Polsce studiuje niejaki Adam Waheej Abel Fatah, syn Nedala Abu Tabaqa – muftiego Ligi Muzułmańskiej i krewnego innych wpływowych muzułmanów w naszym kraju.

Młody muzułmanin był pytany przez internautów odwiedzających jego stronę o poglądy. Zapytany, czy dopuściłby się ukamienowania kogoś bliskiego (siostry, brata, matki) za cudzołóstwo, odparł:

Jeżeli zrobiłby to będąc po ślubie, a ja żyłbym w kraju islamskim, to tak. Oczywiście jeżeli byliby muzułmanami, bo szariat dotyczy tylko muzułmanów

Nie widzi nic zdrożnego w obcięciu dłoni złodziejowi.

odcinanie dłoni to jest kara, z którą idzie ból. Dłoń ma jednak być odcięta szybko i wyparzona szybko, by nie wdało się zakażenie i by nie ubyło zbyt wiele krwi. Co z tego ma ukarany? Nie idzie do więzienia. Po wykonaniu kary nie ma już grzechu

– pociesza potencjalnych złodziei.

Adam ma również złe wiadomości dla homoseksualistów.

Kary obowiązują homo, którzy AFISZUJĄ się ze swoją orientacją. Jeżeli robią to w tajemnicy, to mają ogromny grzech, ale nie obowiązuje ich kara

– informuje zawczasu.

Zastrzega też, że to nie są jego własne wymysły.

Mój tata jest muftim Ligi Muzułmańskiej w Polsce. Skończył prawo szariatu we Francji, więc proszę mi wierzyć, że jest kompetentną osobą

– podkreśla.

Nie ukrywa swojej krytyki dla praw obowiązującej w Europie.

islam nie zgadza się z wieloma sferami i prawami cywilizacji. Tutaj gwałciciel dostaje zawiasy, a islam nakazuje go ukrzyżować. Morderca dostaje u was 25 lat, u nas spotyka go śmierć. Zdrajcy są u was na wolności, islam karze ich śmiercią

– mówi.

Wirtualna Polska przypomina również poglądy na kwestie żydowskie.

Jednak i tak najgorsi są syjoniści, a za wszystkim, jak w popularnym rysunku satyrycznym, stoją Żydzi. Ataturk – Żyd, Sisi – matka Żydówka. Starbucks – finansuje Izrael, picie kawy w tym lokalu to grzech. Syjonizm – najgorsze zło. Media – proizraelskie. Nawet Polska Liga Obrony (PDL) jest finansowana przez syjonistów. Dla Żydów, choć nie wszystkich Żydów, wszyscy inni są gojami, czyli podludźmi. W Palestynie Żydzi prowadzą holokaust.

Dlatego w pełni usprawiedliwia ataki samobójcze.

źródło: Wirtualna Polska

(8559)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

6 komentarzy

 1. Wyp… do swoich stron zepsuty nic nie warty kozojebco dopóki nikt jeszcze nie zrobił Ci z d… jesieni średniowiecza!

 2. Witam wszystkich, po artykule powinno przyjrzeć się bardzo wnikliwie działalności tego pseudo studenta ,a dla pewności wydalić z Naszego Kraju bez prawa powrotu,PROSTE !!!!!

 3. W Polsce nie ma miejsca dla islamu!!! Tak jak w Arabi Saudyjskiej nie ma miejsca dla chrześcian. My mamy swoich Tatarów i starczy. ,,Uchodźcy” niech sobie jadą do Arabii Saudyjskiej. Tam ludzi mało, terytorium spore i państwo bogate. Ale oni nikogo nie przyjmują -ciekawe czemu??? Jebani islamscy hipokryci…

 4. Poczytajcie co ten gość mówi tak powinno być, obcinać dłonie dla złodzieji – tak!!!, gwałcicieli krzyzować – t ak!!, morderców zabijać — TAK!!!, pedałów olać o ile z goła dupa nie biegaja po ulicy, WIEC 25% muzułmanów nie miała by rąk, 25% trzeba ukrzyzować, 25% za zw. z teroryzmem trzeba by zabić, pozostałe 25% to kobiety i dzieci wiec jest szansa że da sie ich uratować. Tu jest dla nich raj obiecany przez Allacha temu walą tu całymi tabunami, bo nic im tu nie grozi.

 5. Z tym ucinaniem rąk, to nie taki głupi pomysł. Obawiam się, że część polityków musiałaby nauczyć się wciskać guziki samym kikutem.
  Krzyżowanie gwałcicieli… dodałbym też pedofilów ale to pewnie muslimom się nie spodoba.
  „Kary obowiązują homo, którzy AFISZUJĄ się ze swoją orientacją” i tak powinno być. Karać tych którzy się afiszują i domagają większych praw od reszty społeczeństwa.

  A tak po za tym, islam to zło. Dzielą ludzi na kasty i karzą niskie/średnie warstwy, elita jest bezkarna. Tam nawet nikt nie śmiałby zwrócić uwagi zamożnym coby nie zostać ukamienowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.