,,Spotkała mnie jedna z najbardziej absurdalnych sytuacji w życiu”. Znany dziennikarz przeżył chwile grozy podczas spotkania z imigrantem. ,,Ty ch… jeb…, kur… zaje… Cię frajerze!”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Bardzo nieprzyjemna sytuacja spotkała redaktora naczelnego ,,Przeglądu Sportowego”. Został wulgarnie wyzwany przez Ormianina. Przemysław Rudzki szokujące zdarzenie z jednej z warszawskich galerii handlowych zrelacjonował na portalu społecznościowym.

Rudzki nie spodziewał się, że coś takiego spotka go w Warszawie w ciągu dnia. I to nie w ciemnym zaułku, czy na peryferiach, ale w tętniącej życiem, pełnej ludzi Galerii Mokotów.

Stałem sobie spokojnie w kolejce po odbiór kanapki w Subwayu, dużej, na ciemnym pieczywie, z kurczakiem, wszystkie dodatki oprócz cebuli i ostrej papryki. Wtenczas podszedł do mnie gość: na szyi złoty, gruby łańcuch, czarna skóra, szerokie spodnie, prawdopodobnie Ormianin. Być może Rom

– zaczął swoją opowieść Rudzki.

Dziennikarz zdradził, że mężyczna zapytał go o to, gdzie może zapłacić za jedzenie. Gdy naczelny ,,Przeglądu Sportowego” poinformował go, że najpierw powinien ustawić się na końcu 10-osobowej kolejki, Ormianin zareagował bardzo agresywnie.

Coooooooo? Ty ch…. jeb…. k…. zaje…. cię frajerze!!!! Śmiejesz się ze mnie k….o jeb….a??? Zabiję cię, rozumiesz szmato?!!!! Zabiję, k…!!!!!

– krzyczał agresywny Ormianin w stronę dziennikarza, który po pierwszych wyzwiskach zaczął nerwowo się uśmiechać. Rudzki podkreślał, że nikt nie zareagował, chociaż wokół było pełno ludzi.

Dziennikarz po steku wyzwisk jeszcze raz spokojnie wskazał mężczyźnie miejsce na końcu kolejki, na co ten znowu zareagował z pełną agresją.

Coooooo????? Jesteś zabity! Po tobie ku…o!!!!! Frajerze, już nie żyjesz, nie śmiej się tak, k…, nie śmiej się ze mnie!!!!

– krzyczał, po czym, gdy Rudzki już odebrał zamówienie i zapłacił, wskoczył do kolejki i grzecznie zapytał sprzedawczyni, czy to u niej zamawia. Gdy usłyszał, że nie i że musi stanąć na końcu kolejki, karnie udał się we wskazane miejsce…

(7009)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.