Portal informacyjno-historyczny

Śmiejecie się z pasków TVP? Zobaczcie, jak TVN przebił telewizję publiczną [FOTO/WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Paski informacyjne TVP są przedstawiane jako przykład propagandy uprawianej przez stronę rządową. Ale telewizja publiczna ma ostrą konkurencję. To, w jaki sposób TVN poinformował o pewnym zdarzeniu z Marszu Niepodległości, rozbawił internautów.

Na pozytywnych bohaterów Święta Niepodległości w mediach nieprzychylnie nastawionych do Marszu Niepodległości kreowani byli Obywatele RP, którzy w nielegalny sposób próbowali zablokować MN, kładąc się na chodniku. Interweniowała policja, która zwyczajnie wyniosła blokujących. Trafili oni do stojących nieopodal radiowozów.

Zachowanie Obywateli RP mogło doprowadzić do groźnej konfrontacji z uczestnikami Marszu – nie wiadomo, jako zareagowaliby oni, słysząc prowokacyjne hasła. Policja wykonała swoje zadanie, umożliwiając spokojne przejście demonstrującym.

Tak to wyglądało:

Tymczasem TVN alarmował, cytując bezkrytycznie lidera Obywateli RP Pawła Kasprzaka, który stwierdził, że osoby blokujące trasę… zostały pobite

(12702)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. – nie jestem z PIS-u i nie mam z PIS-em nic wspólnego ale gdybym był szefem policji to ci na ulicy dostaliby okłady z gumoliny na tyle skuteczne, że więcej by nie pajacowali…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę