Oto jak wyglądało słynne ,,pobicie” na Marszu. Kobiety kładą się przed idącym tłumem, są wynoszone, kiedy nagle jedna… pada niczym martwa [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Obywatelki RP szły z tzw. Marszem Niepodległości, przed Mostem Poniatowskiego rozłożyły baner „FASZYZM STOP”, w tym momencie dołączyły do nich aktywistki Warszawski Strajk Kobiet – informują Obywatele RP i publikują nagranie. Co się stało? Relacje obu stron mocno się różnią?

Jak widać naszym rodzimym faszystom się to nie spodobało. Dziewczyny zostały skopane, oplute. Po jedną osobę przyjechało pogotowie

– czytamy na profilu Obywateli RP.

Chodzi o sytuację z poniższego nagrania. Miała miejsce w 12:10 nagrania. Kobieta opiera się ze wszystkich sił, a kiedy zostaje położone leży na ziemi bez głosu. Zostaje wezwana karetka. Mimo że od tamtego wydarzenia minęło już sporo czasu, Obywatele RP nie informują, co się stało z ,,pobitą”. Czyżby obrażenia nie były wystarczająco medialne? Niektórzy uważają, że starszej osobie mogło rzeczywiście coś się stać, inni twierdzą, że to było symulowanie.

Najwyżej oceniane komentarze na oficjalnym profilu Obywateli RP brzmiały:

Wchodzicie w środek manifestacji z prowokacją, a potem z podkulonym ogonem wypisujecie jacy to biedni nie jesteście… Mam nadzieje ze policja zajęła się tą grupką kobiet która zakłócała legalną manifestację


Obywatele RP, oto jeden z faszystów biorących udział w marszu z którymi walczycie. Dobrze że na zdjęciu jest tyłem bo pod nosem pewnie już wąsik Adolfa jest [zdjęcie dziecka z flagą poniżej – red.]


Tak Obywatele RP i podobne stowarzyszenia walczą o demokracje (często słychać ze boja się zabiera im prawa do manifestowania itp) a tak naprawdę to oni próbują powstrzymać i odebrać prawo do manifestowania . Na tym filmiku widać ze to nie „Marsz niepodległości „ stanął na drodze „ Warszawski strajk kobiet” tylko te panie stanęły na środku z wielkim transparentem i próbowały blokować legalnie zorganizowany marsz . Wiec kto , komu próbuje ograniczyć prawa ? Czy demokracja jest tylko wtedy , gdy szanowane są prawa i postulaty tylko np. tych pań?


Widziałem na żywo to panopticum. Olałem sprawę, poszedłem dalej. Fakt, niektórym się to nie podobało. Powinniście podziękować za ochronę organizatorom marszu. Gdybym ze znajomymi blokował Paradę Równości z transparentem ‚Stop adopcji dzieci przez pedałów’ (nazwaliście maszerujących faszystami, to przykład analogicznej zniewagi) to uczestnicy pewnie też by się na mnie rzucili. Czego się spodziewaliście i po co prowokujecie ludzi?

(23264)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Moim skromnym zdaniem oplacane ,gdzie tam starym babom do manifestacji przeciwko takim tlumom porzdnych obywateli ,”hroszy brakuje wiec dorabiaja jak moga na te karmelki”.

  2. Bardzo smutne, że takie wspaniałe święto stało się okazją do napadania na siebie. Chciałabym doczekać czasów, kiedy to zamiast marszu, ludzie usiądą sobie w kawiarenkach przy lampce wina i będą się bawić, smiać. Czy te panie znalazły sens w prowokowaniu tłumu? Myślę, że to było beznadziejne. Zakłóciły przemarsz, wystawiły się na wulgarne komentarze. Zamiast zabrać ze sobą flagę Polski, przyniosły transparent, który może i oddawał ich zdanie na temat obecnej sytuacji, ale czy to było to miejsce i czas, żeby coś przekazać? Oczywiście prostactwo i wulgarne zachowanie przechodzących było również totalnie nie na miejscu. Jeśli chcieli pokazać się godni obrońców Polskości, powinni po prostu ominąć te panie i spokojnie iść dalej. Jestem zdania, że brak myślenia niestety po obu stronach, osiąga apogeum, na pewno niczego nie buduje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.