Te słowa Rabieja zostaną zapamiętane na długo. W ,,Warto rozmawiać” kobieta zadała mu ważne pytanie. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji [WIDEO]

w Programy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Zwolennicy aborcji zwykle unikają słowa ,,dziecko”, mówiąc o braku potrzeby ochrony dla człowieka od jego poczęcia. Zazwyczaj jest to po prostu ,,płód”. Jednak tym razem dalej poszedł Paweł Rabiej z Nowoczesnej.

To nie jest zastępczy temat, bo dotyczy pewnego fundamentalnego konfliktu między dwoma wartościami – szacunkiem do życia, istnienia, także tego nowego istnienia, a wolnością wyboru i przeżycia tak jak chcę

– powiedział Rabiej, który w programie ,,Warto rozmawiać” przedstawił się jako zwolennik wyboru. Tylko pomiędzy czym? Poseł chwilę później to wyjaśnił.

W pewnym momencie Rabiej zadeklarował, że Nowoczesna jako partia wyboru stoi na stanowisku, że ,,jeśli ktoś nie chce dokonywać aborcji, zabijać dzieci w pani języku, niech tego nie robi”.

Obecna w studiu Kaja Godek, przedstawicielka środowisk pro-life, zapytała:

A jeżeli chce zabijać dzieci?

Rabiej wypalił:

To niech to zrobi. To jest jego wybór

– podkreślał dobitnie. W tle słyszeliśmy słowa oburzenia ,,straszne”. Posłanka Anna Siarkowska przynała, że to straszne słowa, szczególnie, że skierowane do Kai Godek, która jest mamą dziecka chorego na zespół Downa.

– To jest nieludzkie

– dodał.

– To nie jest wybór. Podobnie jak to, że pana nie zabijam, mimo że bardzo mi się nie podoba, co pan mówi, nie jest moim wyborem

– skwitowała Godek.

Od 39:57:

tphoto

(5473)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.