Portal informacyjno-historyczny

Trzy słowa naczelnego rabina Polski wystarczyły, aby wywołać prawdziwą burzę. Ten wywiad zapamiętamy na długo [WIDEO]

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Faszyzm, hańba, skandal – tak w trzech słowach skomentował naczelny rabin Polski Michael Schudrich Marsz Niepodległości w rozmowie z Dorotą Wysocką-Schnepf z ,,Gazety Wyborczej”. – Milczenie jest bardzo niebezpieczne, mamy moralny obowiązek mówić o tym – twierdzi i zwraca uwagę na rosnący jego zdaniem rasizm, antysemityzm i ksenofobię w Polsce.

Schudrich uważa, że uczestnicy MN nie chcą Żydów w Polsce. Jego zdaniem wiele narodowości w jednym kraju to ,,dar od Boga” i ,,bogactwo”. Mimo że w naszym kraju dalej czuje się bezpiecznie, na pytanie, czy w Marszu szedł patriotyzm czy faszyzm, odpowiedział prosto: faszyzm. Twierdzi, że sytuacja nie jest nowa: tak samo było przed wojną.

Na profilu Facebook, na którym znalazło się wideo, jak i pod tekstem na Wyborczej znalazło się dużo negatywnych komentarzy osób, które kwestionują taki pogląd. Oto cała rozmowa:

(7305)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

4 komentarze

  1. A to jeden… A tak udatnie udawał wcześniej taakiego przyjaciela Polski i Polaków. Polskie święto narodowe mu się nie podoba…

  2. Ten kacyk żydowski zapomniał już o powiedzeniu:WASZE ULICE NASZE KAMIENICE.Lepiej żeby te mośki nie zabierały jakiegokolwiek głosu.

  3. Naczelny rabin Polski? A kto go wystrugał z banana i zrobił naczelnym? Mosad? CIA? WSI?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę