fot. screen Twitter

,,Dużo Polaków jest burakami”. Maleńczuk grozi narodowcom. ,,Będę ich napierd…, aż do momentu…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Maciej Maleńczuk udzielił wywiadu serwisowi Wyborcza.pl. W rozmowie z Dorotą Wysocką-Schenpf wygłosił kilka opinii, które mocno poruszyły nie tylko zwolenników partii rządzącej, ale zwykłych Polaków, których określił mianem ,,buraków”. Całość wywiadu opatrzona jest wypowiedzią piosenkarza: ,,Jak to możliwe, że Jarosław Kaczyński jest symbolem seksu w tym kraju”.

Jego zdanie do rządów PiS-u nie da się przyzwyczaić. Zauważa, że żarty anty-PiS coraz mniej śmieszą jego fanów:

kiedy sobie robię kpiny z rządu na swoich koncertach, to widzę, że rok temu ludzie się tak zupełnie otwarcie i szeroko śmiali, a teraz to już się tak do środka śmieją. Co poniektórzy zamiast się śmiać, to tylko chichoczą pod wąsem

– mówi Maleńczuk, skarżąc się, że jego żarty niewiele osób bawi. Maleńczuk zapowiada, że stanie na drodze narodowców i Marszu Niepodległości.

Jak mi już naprawdę życie zbrzydnie, to stanę naprzeciwko nich i będę ich ,,napier..ał, aż do momentu, kiedy sam padnę. Po prostu nie pozwolę im przejść. Zastanawiam się, czy znalazłoby się w tym kraju chociaż ze 20 osób, które byłyby gotowe to zrobić. Kobiety, które stanęły w ubiegłym roku, najlepszym dowodem, jacy są mężczyźni w tym kraju. To wszystko banda tchórzy

– kpi. W podobnych słowach mówi o artystach, których też nazywa ,,bandą tchórzy”. O Polakach w ogóle ma także krytyczne zdanie:

dużo Polaków jest burakami

– twierdzi. Co ciekawe, w transkrypcji nagrania na stronie Wyborcza.pl, słowo ,,Polacy” zostało zapisane… małą literą.

(20364)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

12 komentarzy

  1. Panie Maleńczuk,chętnie służę swoją facjatą.Chciałbym się przekonać jak Pan będzie mnie napierd… .Do zobaczenia.

  2. Toż ten zwolennik szatana jeszcze nie wyjechał z Polski?Czas najwyższy wypierniczać ,Francja ,Niemcy to miejsce dla ciebie ,sprzedawczyku.

    • Krystian tj.prosze księdza pan jest przedstawicielem obcego państwa Watykan które próbuje przejąć kontrolę nad Polską.

  3. Szkoda słów ,narkotyki i chlanie przewróciło mu w bani.Nie ma miejsca dla niego w Polsce.Musi w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę i robi to w prymitywny sposób .

  4. ZGODA TO POKRZYWIONY DEMONICZNY POPAPRANIEC …
    ALE PiS TO NIE NARODOWCY, MY Z PiS em NIE MAMY NIC WSPÓLNEGO

  5. nikt normalny nie chodzi na koncerty tego szmaciarza i cwela to po 1 , a po 2 chętnie przyjmę zaproszenie od tego pedała alkoholika żeby spróbował mnie napierdalać ! tylko czy taka ciota ma honor i odwagę spotkać się w realu w 4 oczy?

  6. będzie „ich napierdalał”??? Dobre- kuchwa szminką chyba głupi ciul będzie machał 🙂 Bujaj się maleńczuk- jak samo nazwisko mówi- jesteś meleńkim łemkowskim nikim – won z Polski jak coś ci tu nie pasuje!! a paszoł….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.