Portal informacyjno-historyczny

Skandal na niemieckim festiwalu. W taki sposób zadrwiono z Polski

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W poniedziałek w Niemczech w wieli miastach odbyły się parady z okazji święta Rosenmontag. Na największej z nich w Duesseldorfie doszło do skandalu.

Widzowie mogli obserwować figury, które ilustrowały bieżącą sytuację na świecie. Szczególnie dostało się Donaldowi Trumpowi, ale nie tylko.

Jarosław Kaczyński został przedstawiony jako pies pożerający kiełbasę (demokracja).

Z kolei na innej platformie zielony liść (demokracja) był obgryzany przez gąsienice podpisane: „Kaczyński”, „Orban”, „Putin”, „Trump” i „Erdogan”.

Oto inne zdjęcia z parady:

O karnawałowej paradzie w Duesseldorfie było w Polsce głośno już w ubiegłym roku. Jedna z figur przedstawiała Polskę jako zrozpaczoną kobietę, która został przygnieciona butem Jarosława Kaczyńskiego.

(6195)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę