Portal informacyjno-historyczny

Siemoniak będzie długo wspominał ten wywiad z Mazurkiem. ,,Może w odróżnieniu od pana i Tuska on nie jest płaksą” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Poprzedni minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak gościł u Roberta Mazurka w Radiu RMF FM. Doszło do ciekawej wymiany zdań na temat przesłuchania Donalda Tuska przed komisją.

– Dlaczego represjonowaliście Jarosława Kaczyńskiego – pytał Mazurek. Siemoniak zaprzeczy. – Ale wzywaliście go na świadka – drążył dziennikarz. – Ale czy się skarżył? – pytał zdziwiony gość. – Może w odróżnieniu od pana i Donalda Tuska nie jest płaksą – wypalił Mazurek.

Podczas rozmowy doszło do jednej kontrowersji. Mazurek przypomniał:

Chciałem spytać, czy to, co powiedział dzisiaj w „Super Expressie” pan Berczyński, pana nie przekonuje? Pan powiedział, przypomnę, że Wacław Berczyński „uciekł” z Polski. Wacław Berczyński uciekł z Polski, uciekł 13 kwietnia – a 26 lutego kupił bilet lotniczy. Czyli na dwa miesiące przed – jak pan mówi – gwałtowną ucieczką człowiek kupuje sobie bilet, bo zbliżają się święta.

Na tłumaczenia połsa zareagował słowami:

Jest skan biletu

Internautów rozbawił fragment, kiedy reprezentant PO twierdził, iż jego partia zajmuje jasne stanowisko w sprawie uchodźców:

(11571)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę