Portal informacyjno-historyczny

,,Sejmowe „gwiazdy medialne” skończą w psychiatrykach”. Ostry komentarz Kukiza, który publikuje prześmiewcze nagranie [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dziennikarze protestują przeciwko ograniczeniu dostępu do działań posłów w Sejmie w 2017 roku. Swojej radości nie ukrywa Paweł Kukiz, który komentuje wprost: Sejmowe „gwiazdy medialne” pozbawione dostępu do mediów skończą w psychiatrykach.

Świetna akcja! Jedna moja uwaga – powinna trwać co najmniej tydzień. A najlepiej z miesiąc. Sejmowe „gwiazdy medialne” pozbawione dostępu do mediów skończą w psychiatrykach. Z korzyścią dla siebie i Obywateli

– podsumował Paweł Kukiz, który zamieścił symboliczne nagranie sprzed lat: ,,Za chwilę dalszy ciąg programu” i Rozmowa z posłem, czyli wywiad w Sejmie:

(1580)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę