Rękawiczki i flaga w kupie czy pochwie były ok, a peleryna nie. Na strój Kaczyńskiego spadła lawina krytyki. Polacy nie posłuchali ,,ekspertów”. Właściciel sklepu informuje: zaczyna brakować towaru

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Biało-czerwona peleryna, w której Jarosław Kaczyński zdobywał szczyt w Beskidzie Sądeckim, podbija rynek. Polacy chętnie kupują chroniące przed deszczem ubranie w narodowych barwach. Ku rozpaczy opozycji, której wiele skandalicznych akcji dotyczących flagi, godła czy barw narodowych, nie poruszyło tak jak peleryna prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Strój Kaczyńskiego nie wszystkim przypadł do gustu:

Ale szybko przypomniano jej własne zachowanie:

źródło: facebook.com/KamieniKupa1

Oburzenie opozycji nie idzie w parze z reakcją Polaków. Peleryna w biało-czerwonych barwach sprzedaje się rewelacyjnie. Doszło do tego, że zaczyna brakować towaru. Jan Myślak, właściciel sklepu internetowego sprzedającego patriotyczne płaszcze, powiedział telewizji Polsat News, że ze względu na rosnącą ilość zamówień w magazynach zaczyna brakować towaru. Jak dodał, od lat peleryny kosztowały 15 zł za sztukę, ale teraz cena może wzrosnąć.

Z takiego obrotu spraw cieszy się Ludwik Dziedzic. To on w Zakopanem od 17 lat produkuje peleryny przeciwdeszczowe.

Swoje produkty robię w różnych kolorach. Jak wpadłem na pomysł by robić pelerynę w kolorze flagi? W 2003 roku w Zakopanem odbywały się zawody w Letnim Grand Prix w skokach narciarskich. Lało wówczas jak „z cebra” przez cały miesiąc więc wymyśliłem by zrobić kibicom pelerynę w barwach narodowych. Pomysł się przyjął i teraz takie peleryny z mojej fabryczki są w sprzedaży w całym kraju. Idą głównie podczas meczów czy innych wydarzeń sportowych, w czasie których nie dopisuje pogoda

przyznał Dziedzic w rozmowie z ,,Polska The Times”.

Dziedzic nie ukrywa, że prezes Kaczyński zrobił mu świetną reklamę. Cieszy go to tym bardziej, gdyż jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości.

Producent odrzuca oskarżenia o profanację barw narodowych.

Nie uważam też by peleryna w barwach narodowych była jakąś profanacją flagi Polski. Kiedyś zarzuciła mi to jednak osoba i sprawa stanęła w sądzie. Proces wygrałem – zdradził Dziedzic.

(3186)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.