Putin pojawił się w najnowszym odcinku Simpsonów. Twórcy chcieli ośmieszyć Trumpa [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W niedzielę widzowie będą mogli obejrzeć najnowszy cały odcinek The Simpsons. Ale już dostępny jest fragment, gdzie nieoczekiwanie pojawia się Władimir Putin.

Na początku występuje w przebraniu jako wyborca Donalda Trumpa. Spiera się z Homerem, który chce głosować na Hillary Clinton. Zachwala go jako kandydata, który nie płaci podatków i chce wybudować mur na granicy z Meksykiem. Na końcu dochodzi do sprzeczki i okazuje się, że stojąca murem za Trumpem postać to właśnie Putin. Po głosowaniu prezydent Rosji wyjeżdża z kabiny do głosowania na koniu i zapowiada zwycięstwo swojego kandydata po zdobyciu 102 procent głosów – taka aluzja do rosyjskich wyborów.

Rzekome sympatie Trumpa w stosunku do Putina to jeden z punktów, w które uderza sztab Clinton. Zarzuca mu się, że jest manipulowany przez Kreml, a media nazywają go nieświadomym agentem Rosji.

(757)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.