Przystojny jak Włoch? Internauci nie wytrzymali po wyborze najprzystojniejszego mężczyzny w popularnym konkursie we Włoszech

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wybory Mister Friuli 2017 miały w tym roku niecodzienny przebieg. Wybory najprzystojniejszego mężczyzny w północnych Włoszech nieoczekiwanie wygrał 18-letni Alioune Diouf.

Jurorzy tym razem postanowili docenić dość nietypową jak na Włocha urodę. Serwis Huffington Post pyta:

Co Senegalczyk ma wspólnego z włoskim pięknem?

– cytując liczne głosy internautów. Tymczasem to historyczna chwila, bo jeszcze żaden obcokrajowiec nie wygrał wyborów Mister Friuli 2017. Dodatkowo Senegalczyk jest najmłodszym zwycięzcą w historii. Na co dzień gra w koszykówkę (ma 198 cm wzrostu). Ale jego marzeniem jest zostanie modelem.

Serwis Huffington Post cytuje liczne komentarze Włochów, które nazywa ,,rasistowskimi”. Internauci kwestionują sens takiego wyboru – ich zdaniem nie ma to nic wspólnego z wyborem najprzystojniejszego Włocha. Popularny serwis ,,Corriere della Sera” podaje, że wybór spotkał się z szyderstwami na temat wyboru.

Sam zwycięzca się nie przejmuje, jak sam twierdzi, rasistowskimi komentarzami i uważa, że wielokulturowość to obecnie norma. – Do naszych szkół chodzą dzieci, które pochodzą z różnych krajów. Więc jaki problem, gdy tartuję w konkursie piękności – tłumaczy.

(20441)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Celowa prowokacja… To samo było na Eurowizji z Conchitą i innymi „wspanialymi” pomysłami postępowej Europy

  2. nie tak dawno acheolog(zka) z usa, zawodowa feministka potwierdzila to co opisal john glubb w upadkach imperiow w 1986 r, ze rzezby, plaskorzezby, frezki odkrywane w rzymie, grecji, przedstawiajace mezczyzn, ukazuja ich muskularnych, wojowniczych na poczatku imperium i spedalonych, zniewiescialych do fjuta podonych przed upadkiem danej kultury,imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.