Portal informacyjno-historyczny

Jakubiak u Mazurka dosadnie podsumował oskarżenia o molestowanie. Rozbawienie w studiu nie wszystkim się spodobało [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Poseł Marek Jakubiak, którego polityk partii Razem Justyna Samolińska oskarżyła o molestowanie, gościł u Roberta Mazurka. Jeszcze raz zdecydowanie zaprzeczył oskarżeniom.

Zapowiedział też, że poda działaczkę do sądu.

W ogóle to są kuriozalne jakieś pomysły tej pani. Gdzieś tam na granicach jakiejś fantazji. Mitomania – jest takie zjawisko, to się leczy i tyle. Natomiast proszę pani, gratuluję sukcesu: wczoraj mój 9-letni syn zapytał się mnie, co to jest molestowanie. Gratuluję pani

– przyznał polityk.

Mazurek w dalszej części rozmowy dopytywał:

Przepraszam bardzo za to pytanie, nie jestem prokuratorem, ale zaraz może się okazać, że to, co my nazywamy zalotami albo końskimi zalotami, przez kogoś będzie uznane za formę molestowania. Dlatego pytam.

Jakubiak ostro odpowiadał:

Jakie zaloty znowu. To jest tak, że ja tylko z osobami, które uznam za bliskie, w ogóle żartuję. To nie jest tak, że ja z każdym żartuję. Są pewnie zasady, których trzeba przestrzegać. Ja myślę, że ta pani po prostu poleciała. No okej, istnieje.

Taka rozmowa nie spodobała się wszystkim kobietom.

Tymczasem całą sprawę podsumowuje publicysta ,,Do Rzeczy” Mateusz Maranowski.

Ignacy Karpowicz przecież już kilka lat temu przyznał się, że był molestowany przez feministyczą guru Kingę Dunin. Marek Raczkowski z dziką ochotą opowiada o uczestniczeniu w orgiach i chodzeniu do burdelu, sztuki spod znaku „Klątwy” są uznawane za arcydzieła, a Piotr Szumlewicz z wielkim podnieceniem opowiada, że Rewolucja październikowa przyniosła takie wspaniałe zdobycze dla ludzkości jak rozwód […] Proponuję jakąś akcje opatrzoną znakiem „#”, w którym mężczyźni będą solidaryzować się i bronić przed oskarżeniami. Tylko w takiej sytuacji kobiety, które na prawdę potrzebują pomocy, pozostaną same sobie.

(4327)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę