Portal informacyjno-historyczny

Przymykali oczy na mordowanie chrześcijan przez islamistów. Ale wystarczyły te słowa, by media głównego nurtu zaatakowały imama

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Te słowa oburzyły cały świat. O sprawie informują największe światowe media. Wcześniej zazwyczaj milczały, kiedy mowa było o mordowaniu chrześcijan. Natomiast burzę wywołały słowa imama Mundhira Abdallaha, który w meczecie w Kopenhadze wygłosił kazanie, przypominające wiernym o obowiązku zabijania Żydów.

Dzień Sądu nie nadejdzie, jeśli muzułmanie nie zabiją Żydów

– padło podczas kazania imama Mundhira Abdallaha. Islamski duchowny cytował fragment hadisu (opowieść przytaczająca wypowiedź proroka Mahometa, jego czyn lub milczącą aprobatę) i zapowiedział powstanie kalifatu, który będzie prowadził dżihad, by oczyścić Jerozolimę ,,brudu syjonistów”.

Na wygłoszone pod koniec marca kazanie, które ujawniono jednak dopiero w maju, momentalnie zareagowała żydowska gmina w Kopenhadze, przedstawiając wypowiedź, jako groźby pozbawienia życia. Do sprawy odniosła się też duńska minister ds. imigracji i integracji.

To niedemokratyczne i okropne. Pokazuje też, dlaczego musimy prowadzić zdecydowaną i konsekwentną politykę. Nie możemy i nie powinniśmy tego akceptować

– napisała na Facebooku Inger Stojberg.

Informację podały największe media światowe. Tymczasem jak pisze Raymond Ibrahim, oficjalne media mają długą historię zaciemniania faktów o prześladowaniu chrześcijan przez muzułmanów.

Jeśli w ogóle informują o jakimś wydarzeniu, co jest rzadkością, to nawet podając nagie fakty robią to po stworzeniu aury relatywizmu moralnego, który minimalizuje rolę muzułmanów. […] oficjalne media podają fakty dotyczące prześladowania chrześcijan wyjątkowo oszczędnie, natomiast jednocześnie wykorzystują cały arsenał gier znaczeniowych, słów kluczowych i dogodnych pominięć, które służą chronieniu ich tradycyjnej narracji: muzułmańska przemoc nie jest produktem islamskiej indoktrynacji i nietolerancji (cytat za Euroislam.pl)

 

(3309)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. ci co lansuja teorie wspolczesnego rasizmu raczej do bialej nacji sie nie zaliczja a kim sa wszyscy wiemy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę